Thursday, January 6th:

Class 4A:

Riverton 68 Kelly Walsh 57

#4 Evanston 64 Laramie 50

Sheridan 42 Star Valley 41

Inter-Class:

2A Burns 68 1A Guernsey 50

Friday, January 7th:

Class 4A:

Sheridan 69 Riverton 42

Laramie 53 Star Valley 44

#4 Evanston 53 Kelly Walsh 34

#5 East 68 Green River 53

#3 Rock Springs 65 Central 38

Montbello, CO 78 #2 Gillette 72

Class 3A:

#1 Buffalo 69 #3 Wheatland 58

Glenrock 58 South 45

Douglas 56 #4 Torrington 54

Newcastle 61 Thermopolis 59

Cody46 Lyman 29

Powell 41 Mountain View 21

Jackson 78 Worland 59

#5 Lander 66 Pinedale 24

Class 2A:

#2 Big Horn 68 Wright 42

Tongue River 55 Moorcroft 38

Shoshoni 40 Greybull 37

#5 Lusk 48 Southeast 34

Kimball, NE 74 Pine Bluffs 44

#3 Kemmerer 64 Big Piney 46

#4 Wyoming Indian 110 Saratoga 49

Class 1A:

Upton 2 Arvada-Clearmont 0 (forfeit)

Hulett 54 Normative Services 50

#2 St. Stephens 107 Dubois 53

Farson-Eden 50 Meeteetse 41

Chugwater at #3 H.E.M.  (POSTPONED TO Jan 13)

Morrill, NE 73 Guernsey 28

#4 Ten Sleep 61 Midwest 49

Encampment 55 Rock River 39

#1 Little Snake River 66 Cokeville 33

Minatare, NE 74 Glendo 40

Inter-Class:

#5 1A Kaycee 48 2A Sundance 45

1A Burlington 58 2A Rocky Mountain 44

Saturday, January 8th:

Class 4A:

Riverton 52 Laramie 46

Star Valley 72 Kelly Walsh 45

Sheridan 48 #4 Evanston 43

Green River 46 Central 40 

#3 Rock Springs 64 #5 East 48

#2 Gillette 77 Little Wound, SD 38

Class 3A:

#1 Buffalo 79 Thermopolis 49

Douglas 72 Glenrock 31

#3 Wheatland 53 Newcastle 42

#4 Torrington 63 #2 Rawlins 54

Cody 60 Mountain View 49

Powell 48 Lyman 35

Jackson 51 #5 Lander 48

Worland 65 Pinedale 29

Class 2A:

#2 Big Horn 62 Moorcroft 43

#1 Lovell 73 Tongue River 51

#4 Wyoming Indian 73 Riverside 62

Rocky Mountain 87 Shoshoni 60

Lingle-Ft. Laramie 57 Morrill, NE 56

Pine Bluffs 50 #5 Lusk 31

Wind River 85 Saratoga 37

Sundance 57 Newell, SD 50

Class 1A:

#5 Kaycee 72 Hulett 30

Upton 73 Normative Services 29

#4 Ten Sleep at Arvada-Clearmont (Cancelled)

#2 St. Stephens 91 Meeteetse 31

Encampment 65 Chugwater 23

#3 H.E.M. 56 Rock River 29

Manila, UT 54 Farson-Eden 27

Interclass:

2A Burns 61 3A South 43

1A Burlington 34 2A Greybull 31

#1 1A Little Snake River 59 2A Big Piney 51