Here are the scores and schedules for the weekend:

Friday, December 16th:

Class 4A:

Billings, MT West 65 Natrona 41

Billings, MT Skyview 46 Kelly Walsh 33

South 54 Rifle, CO 43

Greeley, CO Central 59 Laramie 43

Class 2A:

#1 Wind River 66 Tongue River 52

#5 Wyoming Indian 78 Big Horn 56

Wright 52 Big Piney 33

Lusk 67 Saratoga 41

Mitchell, NE 60 Southeast 24

Class 1A:

#1 Little Snake River 78 Rangely, CO 48

#3 Midwest 55 Guernsey 33

Normative Services 55 Kaycee 42

North Gem, ID 63 Cokeville 43

Gillette Sophomores 88 Arvada-Clearmont 26

St. Stephens vs. TBA (at Fort Hall, ID)

Inter-Class:

#3 2A Burns 45 3A Glenrock 38

2A Pine Bluffs 45 1A Lingle-Ft. Laramie 30

#2 1A Burlington 69 2A Thermopolis 48

2A Riverside 54 #4 1A Ten Sleep 46

Flaming Gorge Classic at Green River/Rock Springs:

Star Valley 42 Steamboat Springs, CO 26

#4 4A East 64 Union, UT 61

#3 Gillette 55 #2 Evanston 53

#5 4A Riverton 66 3A Pinedale 32

Vernal, UT 68 Mountain View 49

4A Central 58 3A Jackson 38

Green River 62 Union, UT 35

Manila, UT 43 Kemmerer 41

#1 Sheridan 67 Rock Springs 54

Douglas Classic:

#3 Torrington 65 Lyman 53

#5 Wheatland 79 Worland 32 - (Conference game)

#1 Lander 56 Rawlins 51

Cody 52 Douglas 44

Wrangler Invitational at Shoshoni:

2A Shoshoni 67 1A Farson-Eden 31

H.E.M. 53 Meeteetse 51

2A Shoshoni 63 1A Upton 53

State-Line Shootout at Newcastle:

Lead-Deadwood, SD 55  Sundance 50

Newcastle 60 Belle Fourche, SD 47

Saturday, December 17th:

Class 4A:

Billings, MT Skyview 73 Natrona 69

Billings, MT West 52 Kelly Walsh 26

Montezuma-Cortez, CO HS 47 South 45

Greeley, CO West 45 Laramie 35

Class 3A:

#2 Powell 62 #4 Buffalo 45

Class 2A:

#1 Wind River 80 Big Horn 57

Wind River 76 Wright 38

#3 Burns 62 Lusk 36

#4 Greybull 67 Thermopolis 42

#5 Wyoming Indian 86 Wright 45

#5 Wyoming Indian 77 Tongue River 51

Tongue River 67 Big Piney 41

Big Horn 68 Big Piney 41

Pine Bluffs 51 Saratoga 30

Class 1A:

#1 Little Snake River 64 Hayden, CO 51

#3 Midwest 59 Hulett 31

#4 Ten Sleep 79 Arvada-Clearmont 35

Dubois 59 Cokeville 35

Rock River 34 Guernsey 27

St. Stephens vs. TBA (at Fort Hall, ID)

Inter-Class:

2A Southeast 31 1A Lingle-Ft. Laramie 30

#2 1A Burlington 49 2A Rocky Mountain 37

Flaming Gorge Classic at Green River/Rock Springs:

#4 East 88 Vernal, UT 33

Central 51 Manila, UT 47

#3 4A Gillette 61 3A Star Valley 39

#2 Evanston 52 Steamboat Springs, CO 32

#1 4A Sheridan 61 3A Pinedale 35

4A Rock Springs 74 2A Kemmerer 47

#5 4A Riverton 71 3A Mountain View 49

4A Green River 52 3A Jackson 35

Douglas Classic:

Rawlins 73 Worland 51 (Conference Game)

#5 Wheatland 47 Cody 44

#1 Lander 52 #3 Torrington 50

Lyman 55 Douglas 42

Cody 55 Rawlins 44

#5 Wheatland 79 Lyman 63

#3 Torrington 60 Worland 38 (Conference Game)

#1 Lander 53 Douglas 46

Wrangler Invitational at Shoshoni:

Upton 61 H.E.M. 59

Upton 44 Farson-Eden 13

2A Shoshoni 54 1A H.E.M. 37

Meeteetse 37 Farson-Eden 28

2A Shoshoni 67 1A Meeteetse 29

State-Line Shootout at Newcastle:

Belle Fourche, SD 54 Sundance 36

Newcastle 54 Lead-Deadwood, SD 40