Tuesday, July 12th:

Arvada West HS, CO at Cheyenne Post 6 (DH) - Rained Out!

Powell Pioneers 18 Cody Cubs 15

Powell Pioneers 16 Cody Cubs 13

Jackson Giants 18 Rock Springs Mustangs 9

Rock Springs Mustangs 9 Jackson Giants 8

Torrington Tigers 19 Rawlins Generals 0

Wednesday, July 13th:

Gillette Roughriders 12 Sheridan Troopers 2

Gillette Roughriders 18 Sheridan Troopers 4

Wheatland Lobos JV 12  Rawlins Generals 10 (Counts in the division standings for Wheatland varsity and Rawlins)

Casper Drillers 13 Riverton Raiders 0

Casper Drillers 12 Riverton Raiders 2

Billings, MT Cardinals 14 Lovell Mustangs 3

Billings, MT Halos 3 Lovell Mustangs 0

Thursday, July 14th:

Casper Oilers 16 Colorado Outlaws 8 - at Rapid City, SD

Cody Cubs 8 Lovell Mustangs 3 - at Billings, MT (Division Game)

Cody Cubs at Billings, MT Cardinals - Rained Out!

Wheatland Lobos 11 Douglas Cats 1

Gillette Roughriders 5 Calgary Cardinals 4 - at Bozeman, MT

Rock Springs Mustangs 9 Green River Knights 4

Rock Springs Mustangs 6 Green River Knights 3

Colorado Twins 13 Jackson Giants 0 - at Rapid City, SD

Pride  14 Laramie Rangers 0 - at Bozeman, MT

Friday, July 15th:

Rapid City, SD Post 22  5   Casper Oilers 3

Cheyenne Mountain 10  at Cheyenne Post 6  11

Omaha Roncalli HS, NE 0 at Cheyenne Post 6 10

Cody Cubs 4  at Billings, MT Halos 5

Cody Cubs 6  at Billings, MT Angels 5  (game was tied at 6 and called for time limit. Based on the tournament rules the Cubs win based on total number of hits.)

Gillette Roughriders  0  vs. Pride 14 at  Helena, MT

Jackson Giants 7  vs. Spearfish, SD  15 - at Rapid City, SD

Laramie Rangers 10  vs. Gillette  6 - at Bozeman, MT

Lovell Mustangs vs. Livingston, MT - at Billings, MT

Saturday, July 16th:

Casper Oilers 1 at Rapid City, SD Post 22 8

Rocky Mountain HS, CO 3  at Cheyenne Post 6 7

Cody Cubs 0  vs. Billings Angels 1  at Billings, MT

Evanston Outlaws  13 at Rock Springs Mustangs  9

Evanston Outlaws  19 at Rock Springs Mustangs  16

Gillette Roughriders  4  vs. Helena  5  - at Bozeman, MT

Jackson Giants 3  vs. Colorado Outlaws 8  - at Rapid City, SD

Laramie Rangers  4  vs Bozeman  12  at Bozeman, MT

Laramie Rangers  8 vs Helena, MT  12 at Bozeman, MT

Sunday, July 17th:

Casper Oilers  10  vs. Colorado Twins  7  at Rapid City, SD

Cheyenne Mountain 2 at Cheyenne Post 6  12

Omaha Roncalli HS, NE 1  Cheyenne Post 6  11

Gillette Roughriders  4 vs. Bozeman  6 - at Bozeman, MT

Jackson Giants  0  at Rapid City, SD Post 22  10

Laramie Rangers  1 vs. PBF Calgary  3 - at Bozeman, MT

Lovell Mustangs  0 at Powell Pioneers  19

Lovell Mustangs 1 at Powell Pioneers 11

Monday, July 18th:

Riverton Raiders  3 at Cody Cubs  0

Riverton  0 at Cody  26

Douglas Cats  2 at Wheatland Lobos  5

Casper Oilers  7  vs Gering NE.  11

Casper Oilers  25  vs Gering NE.  15

Tuesday, July 19th:

Rawlins Generals  0 at Green River Knights  7  (Rawlins eliminated from District play)

Evanston Outlaws  2 at Jackson Giants  6

Evanston Outlaws  9 at Jackson Giants  11  (Jackson Wins Conference)

Torrington Tigers  8 at Laramie Rangers 18 (8 innings)