T. J. Claunch, Executive Director of the Wyoming Shrine Bowl, has announced the rosters for the North and South teams for the annual all star football game to be played in Casper on June 11, 2011.

NORTH:

Big Horn:
Michael Klepperich
Wyatt Mirich
Nelson Alzheimer

Buffalo:
Jace Jensen
Hayden Kessler
Lee Iberlin
Jake Hepp

Cody:
Andrew Blaylock
Travis Calkin
Morgan Heimer

Dubois:
Trent Slagowski

Campbell County:
Brek Carper
Jake Gill
Riley Bousa

Greybull:
Clay Cundall

Kaycee:
Shawn Straub

Kelly Walsh:
Kyle Smith
Tanner Vivian

Lovell:
Darren Ballard

Natrona:
Jim Schellenberger
Cole Montgomery
Braden Barnes
Lucas Rowley
Chase Cimburek

Newcastle:
Jeremy Behler

Powell:
Tyler England
Colby Gilmore

Riverton:
Jarrett Watson

Rocky Mountain:
Kaleb Hoyt

Sheridan:
Kyle Hutchinson
Dawson Osborn
Zack Will

Thermopolis:
Tanner Cornwell

Worland:
Caleb Garza

Wright:
Holden Fauber
Ryan Haefele

North Alternates:

Cody:

James Bushnell
Matt Fales

Dubois:
Joe Bartlett

Natrona:
Zach D'Amico
Dakota Webb

Newcastle:
Travis Garhart

Powell:
Fabio Soto

Riverside:
Ben Anson

Riverton:
Jim Johnson

Sheridan:
Wes Sessions

Tongue River:
Alex Sami

Wind River:
Coleman Stanger

Student Manager:
Kristin Tamman - Riverton

Coaching Staff:

John Cundall - Greybull
Jeff Sukutt - Greybull
Vic Wilkerson - Campbell County
Pat Lynch - Buffalo
David Trembly - Dubois
Dustin Sipe - Kaycee

SOUTH:

Cheyenne Central:
Zach Peck
Josh Borm
Thad Lane

Cheyenne East:
Chase Metzler
Jacob Edwards
Michael Galecia

Evanston:
Jeff Lee
Nolan Smith
Jack Lambert

Green River:
Cooper Palmer

Rock Springs:
Zack Rosette

Douglas:
Joe Lake
Trent Boner
Dylan Klava
Taylor Lisco
Justin Melton

Rawlins:
David Greninger

Torrington:
Evan Raider

Wheatland:
Merit Bunker
Ward Anderson
Quinn Zimmerman

Big Piney:
Zach Wenz
Shane Copeland
Ken Howard

Lyman:
Nate Eyre
Colby Gaylord
James Taylor

Mountain View:
Wynston Anglen

Cokeville:
Mckay Tonga
Chance Maddock

Lingle-Ft. Laramie:
Brody Serres

Lusk:
Ace Thurston
Jerritt DeGering
Derek Smith

Pine Bluffs:
Blaine Gilbert

Little Snake River:
Sean Rietveld

South Alternates:

Evanston:

Scott Davis

Green River:
Jacob Flores

Laramie:
Brian Dalles

Douglas:
Baylor Seig

Rawlins:
Jared Craig

Glenrock:
Clint Dewald

Kemmerer:
Dylan Musturd

Pinedale:
Aaron Beltin

Lingle-Ft. Laramie:
Jordan Mirich

Lusk:
Lance Hladky

Pine Bluffs:
Austin Lang

Hanna-Elk Mountain-Medicine Bow:
Raymond Hohn

Student Manager: Megan Wingeleth - Lyman

South Coaching Staff:

Pat Fackrell - Evanston
Larry Wagstaff - Evanston
Scott Shultz - Wheatland
Ted Holstrom - Lyman
Matt VandeBossche - Lusk
Michael Bates - Little Snake River