This is the last week of the regular season for 2A and 1A teams.

Monday, February 13:

Class 4A:

Jackson 61 Green River 58

Tuesday, February 14:

Class 1A:

Walden, CO North Park 62 Saratoga 50

Glendo at Guernsey-Sunrise JV - 7pm

Thursday, February 16:

Class 4A:

#1 Rock Springs 61 Green River 56

Class 3A:

#3 Worland 44 Buffalo 34

Class 2A:

Wright 81 Sundance 32

Friday, February 17:

Class 4A:

#2 Kelly Walsh 51 Evanston 36

#3 Sheridan 68 Laramie 50

#4 Gillette 80 #5 Cheyenne South 42

Cheyenne Central 52 Cheyenne East 46

Jackson 49 Natrona 48

Class 3A:

#1 Riverton 62 Cody 37

#3 Worland 72 #2 Douglas 49

#4 Torrington 64 Wheatland 33

#5 Lyman 56 Star Valley 34

Rawlins 69 Thermopolis 54

Lander 86 Powell 80

Pinedale 57 Mountain View 56 OT

Class 2A:

#1 Pine Bluffs 60 Southeast 16

#2 Wind River 68 #5 Wyoming Indian 62

#3 Big Horn 61 Upton 57

#4 Lovell 65 Shoshoni 16

Tongue River 59 Sundance 38

Wright 75 Moorcroft 47

Glenrock 54 Lusk 35

Greybull 71 Riverside 36

Big Piney 72 Kemmerer 44

Class 1A:

#1 Burlington 62 St. Stephens 35

#2 Kaycee 73 Saratoga 32

#3 Little Snake River 49 Cokeville 33

#4 Meeteetse 78 Dubois 58

Rock River 64 Midwest 51

Arvada-Clearmont 81 Hulett 66

H.E.M. 53 Guernsey-Sunrise 26

Inter-Class:

(#5 1A) Lingle-Ft. Laramie 36 2A Burns 19

Saturday, February 18:

Class 4A:

#2 Kelly Walsh 78 Jackson 43

#3 Sheridan 50 #5 Cheyenne South 42

#4 Gillette 103 Laramie 74

Evanston 46 Natrona 35

Class 3A:

#1 Riverton 75 Powell 36

#2 Douglas 62 Newcastle 33

Rawlins 48 #4 Torrington 42

#5 Lyman 60 Pinedale 52

Mountain View 51 Star Valley 49

Wheatland 42 Buffalo 38

Cody 64 Lander 57

Class 2A:

#3 Big Horn 65 Moorcroft 20

#4 Lovell 64 Riverside 13

Upton 85 Tongue River 66

Glenrock 37 Southeast 27

Rocky Mountain 78 Shoshoni 59

Class 1A:

#1 Burlington 54 Ten Sleep 21

#2 Kaycee 74 Hulett 47

#3 Little Snake River 72 Farson-Eden 47

St. Stephens 74 #4 Meeteetse 50

Saratoga 70 Encampment 55

Arvada-Clearmont 68 Midwest 59

H.E.M. 1 Glendo 0 (FORFEIT)

Rock River 49 Guernsey-Sunrise 18

Dubois 72 Arapaho Charter 56

Inter-Class:

(#1 2A) Pine Bluffs 77 (#5 1A) Lingle-Ft. Laramie 45

1A Cokeville 66 2A Kemmerer 44