Those teams that are going to Laramie, proved that they deserve to go.

Click here to see scores from the semi-finals.

Click on various team names, to go their respective page, so you can see their schedule.

Scroll down for a poll question.

4A:

Sheridan 11-0 (17-game win streak)

Natrona 10-1

Cheyenne East 8-3

Kelly Walsh 7-4

Thunder Basin 5-5

Rock Springs 4-6

Laramie 3-7

Cheyenne Central 2-8

Cheyenne South 1-8

Campbell County 0-9 (10-game losing streak)

 

3A East: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Torrington 5-0, 9-1

Buffalo 3-2, 6-3

Douglas 3-2, 6-3

Rawlins 3-2, 6-3

Riverton 1-4, 2-6

Lander 0-5, 1-7

 

3A West: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Star Valley 6-0, 9-1

Green River 4-2, 7-3

Cody 4-2, 6-3

Worland 3-3, 4-5

Evanston 3-3, 4-4

Powell 1-5, 1-7

Jackson 0-6, 0-8 (14-game losing streak)

 

2A East: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Glenrock 5-0, 9-1

Wheatland 4-1, 5-5

Newcastle 3-2, 4-5

Thermopolis 2-3, 3-6

Moorcroft 1-4, 3-5

Burns 0-5, 1-7

 

2A West: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Mountain View 5-1, 8-2

Big Piney 5-1, 7-3

Greybull 4-2, 5-4

Lovell 3-3, 4-5

Lyman 2-4, 3-5

Pinedale 2-4, 2-6

Kemmerer 0-6, 1-7

 

1A East: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Pine Bluffs 6-0, 10-0 (14-game win streak)

Big Horn 5-1, 9-1

Upton-Sundance 4-2, 7-3

Southeast 3-3, 4-4

Lusk 1-5, 3-5

Wright 1-5, 3-5

Tongue River 1-5, 2-6

 

1A West: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Cokeville 5-0, 9-1

Rocky Mountain 4-1, 4-4-1

Wind River 3-2, 3-6

Saratoga 2-3, 2-7

Shoshoni 1-4, 1-7

Wyoming Indian 0-5, 1-7

 

6-Man East: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Kaycee 7-0, 10-0 (30-game win streak)

H.E.M. 5-2, 6-3

Midwest 5-2, 5-4

Guernsey-Sunrise 5-2, 5-4

Hulett 3-4, 4-4

Lingle-Ft. Laramie 2-5, 2-6

Normative Services 1-6, 1-7

Rock River 0-7, 0-8

 

6-Man West: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Farson-Eden 6-1, 9-1

Burlington 6-1, 8-2

Little Snake River 6-1, 8-2

Meeteetse 4-3, 5-4

Riverside 3-4, 4-4

Dubois 2-5, 2-6

Ten Sleep 1-6, 1-7

St. Stephens 0-7, 0-8