Regional Tournaments start next week for the smaller classes.

Here are the schedules and scores for the week.

Tuesday, February 17:

Class 1A:

#3 Upton 59 Hulett 36

Thursday, February 19:

Class 4A:

Rock Springs 43 Green River 32

Class 3A:

#4 Douglas 58 Glenrock 33

Class 2A:

Sundance 66 Moorcroft 34

Class 1A:

#1 Cokeville 40 Farson-Eden 35

Kaycee 56 Midwest 29

Lusk JV 44 Glendo 31

Friday, February 20:

Class 4A:

#1 Sheridan 63 Laramie 39

#2 Gillette 79 Cheyenne South 40

#3 Cheyenne East 54 #5 Cheyenne Central 37

#4 Natrona 55 Riverton 32

Kelly Walsh 58 Evanston 37

Class 3A:

#1 Rawlins 65 #4 Douglas 60

#2 Lovell 52 Pinedale 29

#3 Powell 34 #5 Star Valley 31

Worland 64 Wheatland 38

Buffalo 61 Torrington 45

Newcastle 49 Glenrock 31

Jackson 44 Cody 39

Mountain View 38 Lander 26

Class 2A:

#1 Southeast 41 #4 Pine Bluffs 29

#2 Thermopolis 44 Shoshoni 29

Big Horn 52 Sundance 42

Tongue River 56 Wright 44

Lusk 57 Saratoga 34

Greybull 58 Riverside 30

Wyoming Indian 75 Wind River 25

Kemmerer 48 Big Piney 35

Class 1A:

#2 Little Snake River 51 Encampment 43

#3 Upton 64 Midwest 32

#4 St. Stephens 72 Meeteetse 27

Hulett 53 Arvada-Clearmont/Normative Services 14

H.E.M. 51 Guernsey-Sunrise 18

Burlington 57 Ten Sleep 38

Inter-Class:

(#5 2A) Burns 50 (#5 1A) Lingle-Ft. Laramie 39

Saturday, February 21:

Class 4A:

#1 Sheridan 51 Cheyenne South 40

#2 Gillette 77 Laramie 32

#4 Natrona 56 Evanston 35

Kelly Walsh 59 Riverton 49

Class 3A:

#1 Rawlins 56 Newcastle 38

Mountain View 61 #2 Lovell 47

#3 Powell 55 Jackson 19

#5 Star Valley 38 Cody 26

Worland 66 Torrington 42

Wheatland 33 Buffalo 31

Lander 63 Pinedale 40

Class 2A:

#1 Southeast 55 Saratoga 11

#2 Thermopolis 60 Riverside 19

#2 Lyman 66 Kemmerer 53

#5 Burns 64 Wright 46

Tongue River 48 Big Horn 42

Rocky Mountain 34 Shoshoni 31

Class 1A:

#2 Little Snake River 40 Rangely, CO 35

#4 St. Stephens 68 Burlington 41

Midwest 42 Arvada-Clearmont/Normative Services 28

H.E.M. 55 Glendo 27

Rock River 38 Guernsey-Sunrise 34

Farson-Eden 42 Ten Sleep 32

Dubois 42 Wind River JV 32

Inter-Class:

(#4 2A) Pine Bluffs 63 (#5 1A) Lingle-Ft. Laramie 28