There's still time for teams to get a better spot in the upcoming regional tournaments.

Tuesday, February 9:

Class 3A:

Wheatland 54 Glenrock 38

Class 2A:

#2 Pine Bluffs 49 Kimball, NE 46

Class 1A:

Upton 30 Oelrichs, SD 22

Rock River 43 Glendo 19

H.E.M. 34 Laramie Sophomores 15

Thursday, February 11:

Class 4A:

#1 Natrona 73 Kelly Walsh 37

Evanston 49 Green River 47

Class 3A:

Lovell 54 Cody 34

Friday, February 12:

Class 4A:

#2 Gillette 48 #4 Cheyenne East 41

#3 Sheridan 44 Cheyenne Central 43 2OT's

Evanston 47 #5 Rock Springs 37

Green River 65 Riverton 38

Cheyenne South 38 Laramie 33

Class 3A:

#1 Worland 51 #5 Douglas 27

#2 Mountain View 43 Jackson 28

#3 Star Valley 65 Pinedale 37

#4 Newcastle 52 Buffalo 36

Torrington 66 Rawlins 56

Lander 55 Cody 48

Class 2A:

#1 Lyman 78 Wind River 30

#2 Pine Bluffs 66 Burns 27

#3 Southeast 36 Lusk 21

#5 Big Horn 51 Rocky Mountain 43

Tongue River 46 Sundance 37

Wright 66 Moorcroft 22

Shoshoni 59 Riverside 31

Kemmerer 52 Big Piney 44

Class 1A:

#1 St. Stephens 77 Ten Sleep 29

#3 Little Snake River 35 #2 Cokeville 28

#4 Encampment 56 Farson-Eden 36

#5 Kaycee 55 Arvada-Clearmont 30

Midwest 52 Hulett 35

Harrison, NE Sioux County 61 Guernsey-Sunrise 27

Lingle-Ft. Laramie 50 Rock River 39

Meeteetse 42 Arapaho Charter 21

Inter-Class:

2A Saratoga 53 1A H.E.M. 36

2A Thermopolis 46 1A Burlington 33

Saturday, February 13:

Class 4A:

#2 Gillette 63 Cheyenne Central 26

#4 Cheyenne East 58 #3 Sheridan 52

#5 Rock Springs 38 Riverton 30

Class 3A:

#4 Newcastle 61 #1 Worland 51

#3 Star Valley 44 #2 Mountain View 28

#5 Douglas 48 Buffalo 39

Torrington 53 Glenrock 32

Rawlins 60 Wheatland 53

Powell 60 Lander 43

Pinedale 43 Jackson 33

Class 2A:

#1 Lyman 60 Big Piney 30

#2 Pine Bluffs 54 Lusk 34

#3 Southeast 35 Burns 23

#4 Wyoming Indian 50 Kemmerer 34

#5 Big Horn 58 Moorcroft 23

Wright 63 Sundance 18

Thermopolis 44 Rocky Mountain 33

Greybull 31 Shoshoni 16

Wind River 45 Riverside 35

Class 1A:

#1 St. Stephens 46 #5 Kaycee 39

#2 Cokeville 33 #4 Encampment 25

#3 Little Snake River 50 Farson-Eden 42

Upton 54 Arvada-Clearmont 33

H.E.M. 42 Midwest 41

Ten Sleep 46 Meeteetse 33

Dubois 44 Burlington 39

Inter-Class:

3A Lovell 50 2A Tongue River 30

1A Lingle-Ft. Laramie 48 2A Saratoga 37