It's not too early to start thinking about seeding for the regional tournaments.

Tuesday, January 23:

Class 3A:

#3 Buffalo 43 Rawlins 42

Torrington 49 Gering, NE 39

Class 2A:

Pine Bluffs 60 #1 Lusk 58 OT

Southeast 46 Burns 32

Class 1A:

Harrisburg, NE Banner County 40 Guernsey-Sunrise 31

Morrill, NE 69 Lingle-Ft. Laramie 45

Inter-Class:

2A Big Piney 34 3A Pinedale 30

Wednesday, January 24:

Class 1A:

Grace, ID 58 #1 Cokeville 43

Cheyenne East Sophomores 38 Rock River 34

Thursday, January 25:

Class 4A:

Laramie 56 Cheyenne South 32

Rock Springs 75 Green River 50

Class 2A:

#2 Greybull 49 Riverside 34

#5 Sundance 51 Upton 25

Class 1A:

#4 St. Stephens 50 Riverton JV 29

Cheyenne East Sophomores 49 H.E.M. 36

Meeteetse 47 Cody Sophomores 41

Inter-Class:

2A Big Piney 42 (#5 1A) Farson-Eden 36

Friday, January 26:

Class 4A:

#1 Thunder Basin 61 Laramie 56

#2 Campbell County 59 Cheyenne Central 22

#2 Cheyenne East 52 Sheridan 39

#4 Evanston 48 Natrona 35

#5 Kelly Walsh 69 Jackson 46

Class 3A:

#1 Douglas 63 Torrington 37

#2 Lyman 52 Riverton 45

#3 Buffalo 39 Worland 35

#4 Powell 39 Cody 27

#5 Mountain View 51 Lander 44

Newcastle 53 Wheatland 43

Rawlins 59 Thermopolis 35

Star Valley 46 Pinedale 16

Class 2A:

#1 Lusk 58 Glenrock 7

#2 Greybull 48 Shoshoni 38

#3 Rocky Mountain 40 Lovell 31

#4 Wyoming Indian 47 Wind River 41

Normative Services JV at #5 Sundance - 4:30pm

Wright 54 Big Horn 45

Tongue River 42 Moorcroft 38

Class 1A:

#3 Little Snake River 38 #1 Cokeville 28

#2 Encampment 59 H.E.M. 28

#4 St. Stephens 46 Ten Sleep 35

#5 Farson-Eden 69 Manila, UT 41

Arvada-Clearmont 39 Kaycee 26

Guernsey-Sunrise 47 Midwest 26

Burlington 42 Dubois 22

Walden, CO North Park 61 Saratoga 32

Inter-Class:

2A Burns 51 1A Lingle-Ft. Laramie 36

Saturday, January 27:

Class 4A:

#1 Thunder Basin 80 Cheyenne South 43

#2 Campbell County 71 #2 Cheyenne East 32

#4 Kelly Walsh 60 #5 Evanston 55

Cheyenne Central 47 Sheridan 29

Natrona 63 Jackson 26

Class 3A:

#2 Lyman 66 Lander 46

#3 Buffalo 58 Newcastle 37

#4 Powell 43 Worland 38

#5 Mountain View 45 Riverton 27

Class 2A:

#5 Sundance 31 Tongue River 18

Big Horn 60 Upton 34

Wright 73 Moorcroft 66

Southeast 40 Glenrock 12

Lovell 41 Shoshoni 25

Wind River 55 Riverside 35

Class 1A:

#2 Encampment 54 Saratoga 16

#3 Little Snake River 52 #5 Farson-Eden 42

#4 St. Stephens 68 Burlington 57

Arvada-Clearmont 24 Ten Sleep 19

Hulett 58 Midwest 36

Meeteetse 39 Dubois 33

Lusk JV 51 Guernsey-Sunrise 32

Inter-Class:

2A Pine Bluffs 64 1A Lingle-Ft. Laramie 21