This is the last week of the regular season.

Monday, October 17:

Class 1A:

Rock River 3 Guernsey-Sunrise 0 (25-19, 26-24, 25-18)

Tuesday, October 18:

Class 4A:

#1 Cheyenne East 3 #4 Laramie 2 (25-19, 25-21, 23-25, 17-25, 15-10)

Cheyenne Central 3 Cheyenne South 0 (25-11, 25-16, 25-11)

Class 3A:

#2 Douglas 3 Wheatland 0 (25-19, 25-16, 25-14)

#5 Mountain View 3 Pinedale 0 (25-16, 25-11, 25-15)

Inter-Class:

(#1 3A) Star Valley 3 4A Jackson 0 (25-14, 25-12, 25-12)

4A Rock Springs 3 3A Lander 0 (25-21, 25-19, 25-13)

Thursday, October 20:

Class 4A:

#1 Cheyenne East 3 Cheyenne South 0 (25-13, 25-8, 25-13)

#5 Natrona 3 #2 Kelly Walsh 2 (25-18, 16-25, 25-19, 21-25, 15-9)

#4 Laramie 3 Cheyenne Central 0 (28-26, 25-21, 25-22)

Class 3A:

#1 Star Valley 3 Pinedale 0 (25-15, 25-10, 25-5)

#5 Mountain View 3 Lyman 2 (25-22, 21-25, 25-21, 19-25, 15-8)

Worland 3 Cody 1 (19-25, 27-25, 25-17, 25-12)

Riverton 3 Powell 0 (25-23, 25-23, 27-25)

Class 2A:

#1 Wright 3 Moorcroft 0 (25-11, 25-23, 25-20)

#4 Sundance 3 Upton 1 (25-20, 22-25, 25-15, 25-21)

#4 Big Piney 3 Kemmerer 0 (25-20, 25-10, 25-11)

Class 1A:

Glendo at Douglas JV - 6pm

Inter-Class:

2A Glenrock 3 3A Wheatland 1 (22-25, 25-15, 25-18, 25-12)

3A Lander 3 2A Wind River 0 (25-19, 25-9, 26-24)

2A Tongue River 3 1A Kaycee 1 (25-22, 25-19, 13-25, 25-17)

(#3 1A) Lingle-Ft. Laramie 3 2A Southeast 0 (25-14, 25-22, 25-14)

Friday, October 21:

Class 4A:

#3 Gillette 3 Sheridan 0 (25-21, 25-23, 25-14)

Evanston 3 Rock Springs 0 (25-14, 25-14, 25-16)

Green River 3 Jackson 0 (25-18, 25-22, 25-17)

Class 3A:

#2 Douglas 3 Newcastle 0 (25-16, 25-17, 25-11)

#3 Buffalo 3 Thermopolis 0 (25-16, 25-16, 26-24)

Rawlins 3 #3 Worland 1 (27-25, 25-23, 17-25, 25-23)

Torrington 3 Wheatland 1 (25-27, 25-13, 25-18, 25-18)

Class 2A:

#2 Greybull 3 Riverside 0 (25-19, 25-18, 25-22)

#3 Pine Bluffs 3 Lusk 0 (27-25, 25-18, 25-14)

Upton 3 Tongue River 0 (25-15, 26-24, 25-18)

Southeast 3 Burns 0 (26-24, 25-20, 25-15)

Shoshoni 3 Lovell 2 (25-22, 25-18, 26-28, 21-25, 15-5)

Wind River 3 Wyoming Indian 0 (25-21, 25-19, 25-22)

Class 1A:

#2 Farson-Eden 3 #1 Encampment 1 (25-16, 21-25, 25-23, 25-22)

#4 Little Snake River 3 Saratoga 0 (25-14, 25-17, 25-9)

Kaycee 3 Arvada-Clearmont 0 (25-10, 25-13, 25-20)

Midwest 3 Hulett 1 (25-20, 26-24, 20-25, 25-20)

Meeteetse 3 St. Stephens 0 (25-17, 25-22, 25-16)

Burlington 3 Ten Sleep 1 (25-17, 25-16, 17-25, 25-15)

Inter-Class:

(#5 3A) Mountain View 3 1A Cokeville 0 (25-19, 25-23, 25-17)

2A Rocky Mountain 3 1A Dubois 1 (25-20, 25-18, 19-25, 25-21)

Saturday, October 22:

Class 4A:

Evanston 3 Green River 2 (18-25, 25-20, 21-25, 25-11, 15-9)

Jackson 3 Rock Springs 0 (25-16, 25-21, 26-24)

Class 3A:

#2 Douglas 3 Thermopolis 0 (25-16, 25-7, 25-19)

Rawlins 3 #3 Buffalo 1 (14-25, 25-13, 25-19, 26-24)

Powell 3 Cody 0 (25-18, 25-23, 26-24)

Class 2A:

Glenrock 3 #3 Pine Bluffs 1 (23-25, 25-20, 25-20, 26-24)

#4 Sundance 3 Big Horn 0 (25-22, 25-18, 25-15)

Big Horn 3 Moorcroft 0 (25-21, 25-21, 25-18)

Shoshoni 3 Rocky Mountain 0 (25-16, 25-16, 25-15)

Lovell 3 Riverside 1 (25-14, 25-19, 21-25, 25-18)

Class 1A:

#1 Encampment 3 Saratoga 0 (25-12, 25-16, 25-14)

#4 Little Snake River 3 #2 Farson-Eden 1 (25-20, 22-25, 25-22, 25-16)

Midwest 3 St. Stephens 1 (18-25, 26-24, 25-21, 25-21)

Rock River 3 Guernsey-Sunrise 0 (25-20, 25-21, 25-14)

Meeteetse 3 Burlington 1 (25-21, 20-25, 25-21, 25-10)

Dubois 3 Ten Sleep 0 (25-13, 25-17, 25-13)

Inter-Class:

(#1 2A) Wright 3 3A Lander 0 (25-12, 25-15, 25-16)

(#3 1A) Lingle-Ft. Laramie 3 2A Lusk 0 (25-19, 25-23, 25-14)

(#5 1A) H.E.M. 3 2A Wyoming Indian 1 (12-25, 25-23, 25-22, 25-17)

1A Cokeville 3 2A Kemmerer 1 (17-25, 25-20, 25-23, 25-17)