This is the last week of the regular season.

Monday, October 19:

Class 1A:

Rock River 2 Glendo 0 (25-23, 25-22)

Glendo 2 Laramie Sophomores 0 (25-20, 25-21)

Rock River 2 Laramie Sophomores 0 (25-9, 25-7)

Tuesday, October 20:

Class 4A:

#1 Cheyenne East 3 Laramie 1 (25-11, 25-20, 21-25, 25-20)

#3 Evanston 3 #4 Green River 1 (25-19, 20-25, 25-23, 25-23)

Cheyenne Central 3 Cheyenne South 0 (25-4, 25-11, 25-20)

Riverton 3 Rock Springs 1 (21-25, 25-14, 25-21, 25-22)

Class 2A:

#2 Lyman 3 Kemmerer 1 (28-26, 25-20, 24-26, 25-23)

Burns 3 Southeast 1 (25-17, 18-25, 25-23, 25-17)

Thursday, October 22:

Class 4A:

#1 Cheyenne East 3 Cheyenne South 0 (25-9, 25-10, 25-6)

#3 Evanston 3 Rock Springs 1 (25-12, 25-22, 18-25, 25-12)

#5 Natrona 3 Kelly Walsh 2 (21-25, 25-19, 28-26, 24-26, 15-11)

Laramie 3 Cheyenne Central 0 (25-20, 27-25, 25-19)

Class 3A:

#1 Star Valley 3 Pinedale 0 (25-19, 25-8, 25-21)

#5 Worland 3 #3 Buffalo 2 (15-25, 25-18, 21-25, 25-18, 16-14)

Torrington 3 Glenrock 0 (25-22, 25-19, 25-19)

Lovell 3 Cody 0 (25-15, 29-27, 25-19)

Class 2A:

#4 Big Horn 3 Tongue River 1 (25-11, 24-26, 25-15, 25-20)

Sundance 3 Moorcroft 2 (25-11, 25-15, 25-12)

Big Piney at Wyoming Indian

Class 1A:

#3 Little Snake River 3 Hayden, CO 0 (25-16, 25-12, 25-9)

Hulett 3 Arvada-Clearmont 0 (25-21, 25-23, 25-19)

Upton 3 Midwest 1 (25-18, 25-18, 24-26, 25-18)

Dubois 3 St. Stephens 2 (25-7, 23-25, 25-27, 25-22, 15-8)

Inter-Class:

2A Southeast 3 (#4 1A) Lingle-Ft. Laramie 1 (25-18, 25-19, 25-27, 25-17)

1A Cokeville 3 2A Kemmerer 0 (25-19, 25-21, 25-16)

Friday, October 23:

Class 4A:

#2 Gillette 3 Sheridan 2 (22-25, 23-25, 25-15, 25-21, 15-9)

#4 Green River 3 Riverton 0 (25-23, 27-25, 25-20)

Class 3A:

#2 Jackson 3 Powell 1 (25-19, 25-21, 14-25, 25-23)

#4 Rawlins 3 Glenrock 0 (25-14, 25-23, 25-18)

Douglas 3 Newcastle 1 (25-15, 25-22, 13-25, 25-14)

Wheatland 3 Torrington 2 (25-12, 17-25, 25-21, 19-25, 15-11)

Lovell 3 Lander 0 (25-11, 25-13, 25-13)

Mountain View 3 Pinedale 0 (25-12, 25-15, 25-22)

Class 2A:

#2 Lyman 3 Wyoming Indian 0 (25-12, 25-11, 25-13)

#3 Shoshoni 3 Thermopolis 0 (25-8, 25-12, 25-17)

#4 Big Horn 3 Sundance 1 (25-18, 16-25, 25-21, 25-19)

Tongue River 3 Moorcroft 1 (19-25, 25-8, 25-7, 25-11)

Pine Bluffs 3 Lusk 1 (25-23, 25-11, 22-25, 25-22)

Saratoga 3 Southeast 1 (21-25, 25-22, 25-22, 25-22)

Greybull 3 Riverside 0 (25-8, 25-17, 25-13)

Class 1A:

#2 Kaycee 3 Arvada-Clearmont 0 (25-17, 25-13, 25-10)

#3 Little Snake River 3 Farson-Eden 0 (25-19, 25-12, 25-18)

Rock River 3 H.E.M. 0 (25-9, 25-7, 25-20)

Dubois 3 Meeteetse 0 (25-17, 25-18, 25-20)

Ten Sleep 3 St. Stephens 0 (25-18, 25-12, 25-21)

Inter-Class:

(#4 1A) Lingle-Ft. Laramie 3 2A Burns 2 (21-25, 25-21, 25-21, 21-25, 15-6)

(#5 1A) Burlington 3 2A Rocky Mountain 0 (25-17, 25-23, 25-16)

Saturday, October 24:

Class 4A:

Cheyenne South vs. TBA (at Parker, CO Ponderosa)

Class 3A:

#2 Jackson 3 Cody 2 (25-22, 19-25, 16-22, 25-22, 15-12)

#3 Buffalo 3 Newcastle 2 (18-25, 25-18, 17-25, 25-17, 20-18)

#4 Rawlins 3 Wheatland 0 (25-12, 25-20, 25-21)

#5 Worland 3 Douglas 1 (26-24, 13-25, 25-23, 29-27)

Powell 3 Lander 0 (25-18, 25-23, 25-13)

Class 2A:

#1 Wright 3 #4 Big Horn 0 (25-18, 25-16, 25-16)

#3 Shoshoni 3 Rocky Mountain 0 (25-10, 25-20, 25-20)

#5 Pine Bluffs 3 Saratoga 1 (20-25, 25-17, 25-13, 25-18)

Riverside 3 Thermopolis 2 (25-22, 20-25, 26-24, 18-25, 15-11)

Big Piney 3 Wind River 1 (25-23, 23-25, 25-22, 25-11)

Kemmerer 3 Wind River 0 (25-18, 25-8, 25-14)

Class 1A:

#1 Encampment 3 Walden, CO North Park 0 (25-23, 25-12, 25-9)

#2 Kaycee 3 Hulett 0 (25-11, 25-16, 25-20)

H.E.M. 3 Arvada-Clearmont 0 (25-13, 25-21, 25-13)

Meeteetse 3 St. Stephens 0 (25-19, 25-14, 25-13)

Inter-Class:

(#2 2A) Lyman 3 3A Mountain View 2 (23-25, 25-17, 22-25, 25-12, 15-12)

2A Lusk 3 1A Guernsey-Sunrise 0 (25-15, 25-11, 28-26)