For some 2A/1A teams, there still might be a chance to avoid the regional play-in games.

Tuesday, February 16:

Class 2A:

#1 Lyman 66 Kemmerer 44

Class 1A:

#5 Encampment 51 Walden, CO North Park 40

Upton 52 Hulett 14

Guernsey-Sunrise JV 36 Glendo 33

Rock River 59 Cheyenne South Sophomores 38

Thursday, February 18:

Class 4A:

#5 Rock Springs 55 Green River 38

Class 3A:

#5 Douglas 53 Glenrock 24

Class 2A:

Sundance 45 Moorcroft 25

Greybull 45 Rocky Mountain 42

Class 1A:

#3 Cokeville 50 Farson-Eden 34

#4 Kaycee 40 Midwest 30

#5 Encampment 47 Rock River 21

Lusk JV 23 Glendo 20

Friday, February 19:

Class 4A:

#1 Natrona 72 Riverton 26

#2 Gillette 75 Laramie 45

#3 Cheyenne East 43 Cheyenne Central 30

#4 Sheridan 52 Cheyenne South 30

Evanston 57 Kelly Walsh 44

Class 3A:

#1 Worland 58 Wheatland 29

#2 Newcastle 56 Glenrock 20

Powell 42 #3 Star Valley 40

#4 Mountain View 64 Lander 40

Rawlins 61 #5 Douglas 39

Torrington 37 Buffalo 36

Cody 50 Jackson 37

Lovell 51 Pinedale 26

Class 2A:

#1 Lyman 78 #4 Wyoming Indian 56

#3 Southeast 50 #2 Pine Bluffs 46

#5 Big Horn 57 Sundance 38

Wright 39 Tongue River 32

Lusk 62 Saratoga 45

Greybull 53 Riverside 10

Thermopolis 37 Shoshoni 32

Big Piney 54 Wind River 32

Class 1A:

#1 St. Stephens 74 Meeteetse 34

#2 Little Snake River 41 #5 Encampment 28

Arvada-Clearmont 58 Hulett 24

Upton 47 Midwest 20

H.E.M. 42 Guernsey-Sunrise 25

Burlington 58 Ten Sleep 34

Inter-Class:

2A Burns 44 1A Lingle-Ft. Laramie 41

Saturday, February 20:

Class 4A:

#1 Natrona 74 Evanston 34

#2 Gillette 66 Cheyenne South 15

#4 Sheridan 54 Laramie 43

Kelly Walsh 44 Riverton 37

Class 3A:

#1 Worland 52 Torrington 39

#2 Newcastle 51 Rawlins 44

#3 Star Valley 67 Cody 31

#4 Mountain View 46 Lovell 44

Buffalo 47 Wheatland 45

Powell 59 Jackson 33

Lander 66 Pinedale 45

Class 2A:

#3 Southeast 58 Saratoga 25

#4 Wyoming Indian 66 Big Piney 51

Tongue River 43 #5 Big Horn 40

Wright 57 Burns 51

Shoshoni 41 Rocky Mountain 34

Thermopolis 49 Riverside 26

Kemmerer 65 Wind River 28

Class 1A:

#1 St. Stephens 62 Burlington 26

#2 Little Snake River 48 Rangely, CO 38

#4 Kaycee 66 Hulett 27

Arvada-Clearmont 47 Midwest 42

Rock River 35 Guernsey-Sunrise 27

H.E.M. 42 Glendo 25

Farson-Eden 56 Dubois 43

Inter-Class:

(#2 2A) Pine Bluffs 59 1A Lingle-Ft. Laramie 30