Some teams have already started conference play, others start this week, and the rest have 1 more week to prepare.

Monday, January 11:

Class 1A:

Glendo 41 Wheatland Freshmen 22

Harrison, NE Sioux County 50 Guernsey-Sunrise 32

 

Tuesday, January 12:

Class 4A:

Aurora, CO Regis Jesuit 57 Kelly Walsh 24

Class 3A:

Lovell 49 Cody 16

Class 2A:

Faith, SD 67 Moorcroft 21

Mitchell, NE 50 Burns 14

Class 1A:

Laramie Sophomores 52 #5 Rock River 49

Upton 44 Newell, SD 27

Harrison, NE Sioux County 42 Glendo 18

Rawlins Sophomores 38 H.E.M. 32

Greybull JV 38 Ten Sleep 29

Inter-Class:

2A Wright 43 3A Glenrock 32

Thursday, January 14:

Class 4A:

#2 Cheyenne East 62 Gering, NE 20

Class 3A:

#4 Star Valley at Montpelier, ID Bear Lake - Cancelled

Mitchell, NE 53 Torrington 36

Class 2A:

#4 Big Horn 59 Riverside 27

Sundance 37 Buffalo SD Harding County 32

Class 1A:

#3 Little Snake River 49 Manila, UT 8

Glendo 36 Laramie Freshmen 29

Rocky Mountain JV 40 Ten Sleep 33

Inter-Class:

(#1 2A) Lyman 40 3A Pinedale 34

3A Lander 49 4A Riverton 33

2A Wright 71 1A Hulett 13

Friday, November 15:

Class 4A:

#2 Cheyenne East 55 Scottsbluff, NE 12

#4 Gillette 52 Rapid City, SD Central 50

Rock Springs 43 #5 Laramie 41

Cheyenne South 61 Green River 34

Billings, MT West 54 Sheridan 42

Class 3A:

#1 Worland 50 Powell 23

Pinedale 46 #4 Star Valley 42 OT

#5 Buffalo 52 Cody 50

Douglas 53 Rawlins 52

Class 2A:

#1 Lyman 64 Shoshoni 37

#4 Big Horn 50 Rocky Mountain 40

#5 Wyoming Indian 79 Wind River 18

#5 Thermopolis 45 Big Piney 35

Tongue River 42 Greybull 34

Newell, SD 46 Moorcroft 31

Burns 38 Saratoga 30

Class 1A:

#1 St. Stephens 71 Midwest 27

Cokeville 42 #2 Encampment 33

#3 Little Snake River 40 Farson-Eden 22

Arvada-Clearmont 48 Hulett 14

Faith, SD 59 Upton 14

Kaycee 48 Burlington 34

H.E.M. 35 Guernsey-Sunrise 14

Meeteetse 61 Arapaho Charter 26

Inter-Class:

4A Evanston 39 3A Jackson 31

(#2 3A) Mountain View 44 2A Kemmerer 32

2A Lusk 46 (#4 1A) Lingle-Ft. Laramie 29

Saturday, January 16:

Class 4A:

#3 Cheyenne Central 48 Scottsbluff, NE 43

#4 Gillette 63 Rapid City, SD Stevens 60

Green River 48 #5 Laramie 30

Cheyenne South 54 Rock Springs 44

Gering, NE 54 Kelly Walsh 49

Class 3A:

#2 Mountain View 48 Rawlins 34

#3 Newcastle 64 Wheatland 44

Lander 43 #5 Buffalo 41

Douglas 58 Powell 53

Cody 43 Glenrock 20

Class 2A:

#2 Pine Bluffs 69 Saratoga 26

Greybull 40 #4 Big Horn 32

#5 Wyoming Indian 82 Rocky Mountain 55

Tongue River 63 Riverside 19

Belle Fourche, SD 44 Wright 35

Moorcroft 44 Edgemont, SD 16

Burns 36 Lusk 32

Kemmerer 45 Shoshoni 15

Class 1A:

#1 St. Stephens 64 Burlington 20

#2 Encampment 45 Farson-Eden 38

Cokeville 38 #3 Little Snake River 36

Ten Sleep 37 Arvada-Clearmont 24

Upton 35 Hot Springs, SD 29 OT

Midwest 45 Guernsey-Sunrise 34

Inter-Class:

3A Jackson 42 4A Riverton 34

1A Kaycee 47 2A Sundance 22

(#3 2A) Southeast 38 (#4 1A) Lingle-Ft. Laramie 28

2A Thermopolis 62 1A Meeteetse 21

1A Dubois 47 2A Wind River 21