Here are the scores and schedules for the weekend:

Friday, December 16th:

Class 4A:

#1 Natrona 60 Billings, MT West 51

Billings, MT Skyview 46 Kelly Walsh 35

Rifle, CO 50 South 35

Class 2A:

#2 Tongue River 66 Wind River 17

#5 Wyoming Indian 61 #4 Big Horn 48

Wright 41 Big Piney 13

Lusk 61 Saratoga 38

Mitchell, NE 32 Southeast 26

Class 1A:

#1 Little Snake River 70 Rangely, CO 38

#3 Cokeville 40 North Gem, ID 27

#4 Guernsey 56 Midwest 40

Arvada-Clearmont 59 Gillette Sophomores 35

St. Stephens vs. TBA (at Fort Hall, ID)

Inter-Class:

3A Glenrock 55 2A Burns 32

#3 2A Pine Bluffs 58 1A Lingle-Ft. Laramie 37

2A Thermopolis 47 #2 1A Burlington 46

1A Ten Sleep 44 2A Riverside 43

Flaming Gorge Classic at Green River/Rock Springs:

Central 43 Riverton 12

Steamboat Springs, CO 48 Jackson 27

#5 3A Star Valley 47 #4 4A Laramie 44

#5 4A East 54 3A Mountain View 33

4A Evanston 40 3A Pinedale 28

American Fork, UT 63 #3 4A Gillette 58

Rich County, UT 54 Riverton 23

#2 Sheridan 53 Rock Springs 50

Green River 47 2A Kemmerer 38

3A Jackson 46 Manila, UT 26

Lander Classic:

#3 Wheatland 47 Worland 23 (Conference Game)

#1 Douglas 34 #2 Cody 27

#4 Torrington 67 Lyman 44

Lander 60 Rawlins 52

Wrangler Invitational at Shoshoni:

2A Shoshoni 58 #5 1A Farson-Eden 19

Meeteetse 60 H.E.M. 19

2A Shoshoni 63 1A Upton 26

Upton 59 H.E.M. 20

State-Line Shootout at Newcastle:

Lead-Deadwood, SD 45  Sundance  34

Newcastle 42 Belle Fourche, SD 32

Saturday, December 17th:

Class 4A:

#1 Natrona 50 Billings, MT Skyview 26

Billings, MT West 47 Kelly Walsh 26

South 64 Montezuma-Cortez, CO HS 37

Class 3A:

Powell 28 Buffalo 23

Class 2A:

#2 Tongue River 52 Big Piney 24

#2 Tongue River 58 #5 Wyoming Indian 29

#3 Pine Bluffs 59 Saratoga 21

#4 Big Horn 47 Big Piney 14

#4 Big Horn 61 Wind River 50

#5 Wyoming Indian 58 Wright 44

Wind River 59 Wright 47

Lusk 45 Burns 23

Thermopolis 45 Greybull 28

Class 1A:

#1 Little Snake River 50 Hayden, CO 43

#3 Cokeville 2 Dubois 0 (FORFEIT)

#4 Guernsey 56 Rock River 35

#5 Kaycee 60 Gillette Sophomores 52

Ten Sleep 42 Arvada-Clearmont 40

Hulett 32 Midwest 26

St. Stephens vs. TBA (at Fort Hall, ID)

Inter-Class:

2A Southeast 39 1A Lingle-Ft. Laramie 27

#2 1A Burlington 36 2A Rocky Mountain 32

Flaming Gorge Classic at Green River/Rock Springs:

#3 4A Gillette 54 #5 3A Star Valley 43

#4 4A Laramie 46 American Fork, UT 39

3A Mountain View 27 4A Riverton 22

Central 57 Steamboat Springs, CO 26

#2 Sheridan 46 Evanston 29

#5 3A Star Valley 48 #5 4A East 40

4A Rock Springs 61 2A Kemmerer 23

4A Green River 40 3A Jackson 31

Rich County, UT 67 Pinedale 35

Lander Classic:

#1 Douglas 49 Lyman 21

#2 Cody 47 #3 Wheatland 37

Rawlins 51 Worland 36 (Conference Game)

Torrington 54 Lander 52

#3 Wheatland 65 Lyman 22

Rawlins 49 #2 Cody 44

#4 Torrington 51 Worland 33 (Conference Game)

#1 Douglas 58 Lander 47

Wrangler Invitational at Shoshoni:

#5 Farson-Eden 51 Upton 40

2A Shoshoni 53 1A H.E.M. 13

Meeteetse 34 #5 Farson-Eden 29

2A Shoshoni 60 1A Meeteetse 19

State-Line Shootout at Newcastle:

Sundance 34 Belle Fourche, SD 33

Newcastle 65 Lead-Deadwood, SD 61