Records listed are as of games played through December 19th.

4A:

#1 Natrona (5-0) won home vs. Billings, MT Senior, 56-44, won home vs. Billings, MT West, 52-48.
#2 Gillette (7-0) won at Green River vs. Union, UT, 96-57, won at Green River vs. #4 Evanston, 72-64, won at Green River vs. Star Valley, 64-39.
#3 Rock Springs (8-1) won home vs. Steamboat Springs, CO, 68-35, won home vs. Sheridan, 81-62, won home vs. #3 2A Kemmerer, 55-52.
#4 Evanston (5-1) won at Green River vs. Central, 50-27, lost at Green River vs. #2 Gillette, 72-64, won at Green River vs. Steamboat Springs, CO, 58-34.
#5 East (5-4) won at Green River, vs. Star Valley, 48-40, won at Green River, vs. #3 2A Kemmerer, 52-42, won at Green River vs. Vernal, UT, 48-40.

3A:

#1 Buffalo (6-1) won at South, 93-31, won home vs. Powell, 89-46.
#2 Torrington (5-2) lost at Lander vs. Lyman, 54-53 OT, won at Lander vs. Worland, 60-35, won at Lander vs. Cody, 68-53.
#3 Wheatland (7-1) lost home vs. Gering, NE, 53-49, won at #5 Lander, 65-57, won at Lander, vs. Cody, 66-44, won at Lander, vs. Lyman, 75-53.
#4 Rawlins (7-0) won at Lander, vs. Worland, 62-46, won at Lander, vs. Lyman, 69-60, won at #5 Lander, 66-60.
#5 Lander (3-5) lost home vs. #3 Wheatland, 65-57, won home vs. Douglas, 55-53, lost home vs. #4 Rawlins, 66-60.

2A:

#1 Lovell (6-0) won at 3A Powell, 55-50, won home vs. Greybull, 58-34.
#2 Big Horn (9-0) won home vs. #5 Wind River, 65-42, won home vs. Big Piney, 69-39, won home vs. #4 Wyoming Indian, 83-52.
#3 Kemmerer (6-3) won at Green River, vs. Union, UT, 47-43, lost at Green River vs. #5 4A East, 52-42, lost at #3 4A Rock Springs, 55-52.
#4 Wyoming Indian (3-3) won at Big Horn vs. Wright, 66-56, won at Tongue River, 64-58, lost at #2 Big Horn, 83-52.
#5 Wind River (5-4) lost at #2 Big Horn, 65-42, lost at Tongue River vs. Wright, 64-63, lost at Tongue River, 56-53.

1A:

#1 Little Snake River (8-0)
won at Rangley, CO, 80-44, won home vs. Manilla, UT, 64-20.
#2 St. Stephens (3-1) no score reported home vs. Riverton JV, won at Sho-Ban, ID 68-58, won vs. Nixon Pyramid Lake, NV, 62-47.
#3 H.E.M. (7-1) lost at 2A Shoshoni, 68-60, won at Shoshoni, vs. Farson-Eden, 68-38, won at Shoshoni, vs. Upton, 51-31.
#4 Ten Sleep (5-1) won home vs. Riverside, 70-49, no score reported home vs. Arvada-Clearmont.
#5 Kaycee (4-3) won home vs. Normative Services, 63-19.