4A:

#1 Gillette (1-0) won home vs. Green River, 66-43.

#2 Sheridan (2-0) won home vs. Green River, 88-51, won at Billings, MT Senior, 63-55.

#3 Evanston (3-0) won at #5 East, 58-57, won at Central, 53-52 OT, won vs. Laramie, 37-36 (at Cheyenne).

#4 Natrona (2-1) won vs. Laramie, 56-40 (at Cheyenne), lost at #5 East, 73-66, won at Central, 65-59.

#5 East (3-1) lose home vs. #3 Evanston, 58-57, won home vs. #4 Natrona, 73-66, won home vs. Rock Springs, 75-46, won home vs. Kelly Walsh, 58-37.

3A:

#1 Torrington (2-1) won at Alliance, NE, 52-41, lost vs. Gering, NE, 54-51 (at Scottsbluff, NE), won vs. Sidney, NE, 64-45 (at Scottsbluff, NE).

#2 Wheatland (1-2) won vs. Pinedale, 95-36 (at Cody), lost vs. #3 Lander, 47-40 (at Cody), lost vs. #5 Powell, 65-61 (at Cody).

#3 Lander (3-0) won vs. #4 Buffalo, 53-43 (at Cody), won vs. #2 Wheatland, 47-40 (at Cody), won vs. Newcastle, 55-31 (at Cody).

#4 Buffalo (2-1) lost vs. #3 Lander, 53-43 (at Cody), won vs. Jackson, 45-32 (at Cody), won at Cody, 44-34.

#5 Powell (2-1) lost vs. 4A Riverton, 59-55 (at Cody), won vs. Rawlins, 69-39 (at Cody), won vs. #2 Wheatland, 65-61 (at Cody).

2A:

#1 Lovell (2-1) won vs. #5 Kemmerer, 65-35 (at Basin), lost vs. Wind River, 60-51 (at Greybull), won at #3 1A Burlington, 57-54.

#2 Wyoming Indian (0-0) was idle.

#3 Burns (3-0) won vs. #4 Big Horn, 57-52 (at Lusk), won vs. 3A Glenrock, 38-32, won vs. Sundance, 48-39 (at Lusk).

#4 Big Horn (1-2) lost vs. #3 Burns, 57-52 (at Lusk), lost vs. Pine Bluffs, 45-40 (at Lusk), won at Lusk, 65-55.

#5 Kemmerer (1-3) lost at 3A Lyman, 59-47, lost vs. #1 Lovell, 65-35 (at Basin), lost at Greybull, 55-40, won vs. Rocky Mountain, 51-43 (at Burlington).

1A:

#1 Little Snake River (3-0) won vs. Loveland, CO North Colorado Titans, 81-37 (at Ft. Collins, CO), won vs. Colorado Springs, CO Hope Academy, 85-22 (at Ft. Collins, CO), won at Ft. Collins Front Range Baptist Academy, 58-55.

#2 St. Stephens (0-3) lost vs. 2A Tongue River, 71-27 (at Thermopolis), lost vs. 3A Mountain View, 58-41 (at Thermopolis), lost at 2A Thermopolis, 59-44.

#3 Burlington (1-2) won home vs.  2A Big Piney, 54-26,  lost home vs. 2A Wind River, 78-50, lost home vs. #1 2A Lovell, 57-54.

#4 Kaycee (2-1) lost vs. 2A Moorcroft, 51-31 (at Upton), won vs. Normative Services, 56-41 (at Upton), won Guernsey, 43-34 (at Upton).

#5 Ten Sleep (2-1) won vs. Hulett, 63-30 (at Upton), won at Upton, 58-56 OT, lost vs. 2A Moorcroft, 66-46 (at Upton).