Teams should be in mid-season form by now.

Tuesday, January 17:

Class 2A:

Douglas JV 57 2A Glenrock 26

Class 1A:

Gillette Sophomores 50 Hulett 44

Glendo-Chugwater at Rock River - Cancelled!

Encampment 59 Walden, CO North Park 40

H.E.M. 40 Laramie Sophomores 20

Wednesday, January 18:

Class 1A:

Cokeville 54 Bancroft, ID North Gem 33

Thursday, January 19:

Class 4A:

#5 Natrona 50 Kelly Walsh 35

Evanston 52 Green River 42

Class 3A:

#4 Worland 57 Thermopolis 33

Class 2A:

Upton 50 Moorcroft 46

Wind River 40 Riverside 34

Randolph, UT Rich County 40 Big Piney 28

Class 1A:

#4 Lingle-Ft. Laramie 66 Guernsey-Sunrise 24

Rock River 66 Kaycee 42

Inter-Class:

2A Rocky Mountain 55 1A Burlington 25

Friday, January 20:

Class 4A:

#1 Gillette 66 #3 Laramie 51

#2 Cheyenne East 60 Cheyenne Central 26

Evanston 45 #4 Rock Springs 40

Sheridan 67 Cheyenne South 54

Green River 63 Jackson 18

Class 3A:

#3 Lyman 50 #2 Star Valley 48 OT

#4 Worland 71 Rawlins 48

#5 Powell 43 Riverton 30

Torrington 49 #5 Wheatland 48

Buffalo 57 Thermopolis 40

Cody 58 Lander 55

Mountain View 43 Pinedale 42

Class 2A:

#1 Pine Bluffs 53 Burns 28

#2 Wyoming Indian 63 Wind River 26

Lusk 47 #3 Southeast 39

#4 Big Horn 61 Sundance 31

#5 Lovell 45 Greybull 36

Wright 45 Tongue River 34

Rocky Mountain 56 Riverside 24

Shoshoni 62 Kemmerer 46

Class 1A:

#1 Little Snake River 34 Cokeville 30

#2 St. Stephens 92 Dubois 48

#5 Encampment 48 Saratoga 32

Kaycee 53 Midwest 28

Newell, SD 60 Hulett 28

Arvada-Clearmont 60 Normative Services JV 4

Rock River 34 H.E.M. 14

Ten Sleep 31 Meeteetse 19

Inter-Class:

3A Newcastle 53 2A Glenrock 39

Saturday, January 21:

Class 4A:

#1 Gillette 70 Cheyenne South 29

#3 Laramie 61 Sheridan 43

#4 Rock Springs 58 Jackson 32

Aurora, CO Regis Jesuit 70 Kelly Walsh 36

Class 3A:

#1 Douglas 68 Newcastle 38

Mountain View 41 #2 Star Valley 35

#3 Lyman 62 Pinedale 52

Alliance, NE 53 #5 Wheatland 44

#5 Powell 55 Lander 44

Buffalo 46 Rawlins 41

Cody 36 Riverton 28

Class 2A:

#1 Pine Bluffs 55 Lusk 48

#4 Big Horn 47 Tongue River 17

#5 Lovell 47 Burns 22

Wright 55 Upton 31

Sundance 50 Moorcroft 39

Rocky Mountain 48 Greybull 42

Shoshoni 47 Riverside 23

Evanston Sophomores 44 Big Piney 40

Class 1A:

#3 Farson-Eden 56 #1 Little Snake River 43

Normative Services JV at #2 St. Stephens - Cancelled!

Hulett 44 Arvada-Clearmont 43

Rock River 65 Midwest 11

H.E.M. 36 Guernsey-Sunrise 19

Meeteetse 38 Burlington 36

Ten Sleep 43 Dubois 39

Saratoga 46 Kaycee 29