Teams should be making their second run through their conference schedule by now, if they haven't started already.

Monday, October 10:

Class 1A:

Rock River 3 Laramie Sophomores 0 (25-22, 25-22, 25-17)

Tuesday, October 11:

Class 4A:

#5 Laramie 3 Cheyenne South 0 (25-14, 25-20, 25-19)

Class 3A:

#2 Worland 3 Thermopolis 0 (25-12, 25-15, 25-18)

Cody 3 Lander 0 (25-14, 26-24, 25-11)

Class 1A:

Guernsey-Sunrise JV 3 Glendo 0 (25-23, 25-16, 25-21)

Inter-Class:

4A Green River 3 3A Lyman 0 (25-11, 25-12, 25-18)

Thursday, October 13:

Class 4A:

#2 Kelly Walsh 3 Green River 0 (25-16, 25-18, 25-22)

Class 3A:

#1 Star Valley 3 Lyman 0 (25-10, 25-16, 25-18)

#4 Buffalo 3 #2 Worland 2 (18-25, 22-25, 25-17, 25-19, 16-14)

Rawlins 3 Wheatland 0 (25-12, 25-14, 25-12)

Powell 3 Lander 0 (25-13, 25-14, 25-17)

Class 2A:

Upton 3 Moorcroft 0 (25-20, 25-12, 25-18)

Class 1A:

#1 Encampment 3 Walden, CO North Park 0 (25-10, 25-8, 25-20)

#2 Farson-Eden 3 Manila, UT 0 (25-10, 25-10, 25-10)

Midwest 3 #5 Kaycee 2 (25-15, 16-25, 21-25, 25-18, 16-14)

Cody Freshmen 3 St. Stephens 0 (25-15, 25-17, 25-16)

Inter-Class:

4A Evanston 3 (#5 3A) Riverton 1 (25-19, 25-18, 14-25, 25-11)

1A Cokeville 3 3A Pinedale 0 (25-20, 25-18, 25-19)

1A H.E.M. 3 2A Wyoming Indian 0 (25-22, 25-21, 25-16)

Friday, October 14:

Class 4A:

#1 Cheyenne East 3 Sheridan 0 (25-14, 25-14, 25-19)

#2 Kelly Walsh 3 Rock Springs 0 (25-19, 25-12, 25-12)

#3 Gillette 3 Cheyenne Central 0 (25-19, 25-23, 25-19)

#4 Natrona 3 Green River 2 (30-32, 25-27, 25-11, 25-18, 15-9)

Evanston 3 Jackson 1 (25-15, 25-21, 20-25, 25-13)

Class 3A:

#1 Star Valley 3 Mountain View 0 (25-16, 25-10, 25-20)

#3 Douglas 3 Torrington 0 (25-16, 25-15, 25-21)

#4 Buffalo 3 Powell 0 (25-17, 25-23, 25-15)

Wheatland 3 Newcastle 1 (27-25, 25-18, 22-25, 25-19)

Lyman 3 Pinedale 0 (25-17, 25-15, 25-20)

Class 2A:

#1 Wright 3 Upton 0 (25-13, 25-3, 26-24)

#2 Pine Bluffs 3 Burns 2 (25-18, 23-25, 25-13, 23-25, 15-10)

#3 Greybull 3 Rocky Mountain 0 (25-22, 25-17, 25-19)

#4 Southeast 3 Lusk 0 (25-11, 25-17, 25-15)

#5 Sundance 3 Moorcroft 0 (25-16, 25-12, 25-18)

Big Horn 3 Tongue River 0 (25-17, 25-20, 25-21)

Shoshoni 3 Riverside 0 (25-20, 25-18, 25-23)

Class 1A:

#1 Encampment 3 #3 Little Snake River 2 (25-23, 25-22, 26-28, 15-25, 15-11)

#4 Lingle-Ft. Laramie 3 Guernsey-Sunrise 0 (25-8, 25-10, 25-4)

#5 Kaycee 3 Ten Sleep 1 (24-26, 25-13, 25-18, 25-19)

Hulett 3 Arvada-Clearmont 1 (25-19, 25-15, 18-25, 25-16)

Midwest 3 Rock River 2 (25-18, 16-25, 19-25, 25-21, 15-8)

Saratoga 3 H.E.M. 1 (25-14, 25-19, 23-25, 25-15)

Meeteetse 3 Burlington 2 (27-29, 22-25, 25-22, 25-22, 15-13)

Dubois 3 St. Stephens 0 (25-21 25-14, 25-18)

Saturday, October 15:

Class 4A:

#1 Cheyenne East 3 #3 Gillette 0 (25-10, 25-22, 25-11)

#4 Natrona 3 Rock Springs 2 (25-27, 29-27, 25-16, 20-25, 15-6)

Sheridan 3 Cheyenne Central 1 (25-23, 20-25, 25-14, 25-14)

Class 3A:

Cody 3 #5 Riverton 2 (25-18, 19-25, 20-25, 25-14, 15-13)

Torrington 3 Newcastle 0 (25-19, 25-14, 25-21)

Rawlins 3 Thermopolis 1 (23-25, 25-23, 25-20, 25-20)

Class 2A:

#1 Wright 3 Big Horn 0 (25-14, 26-24, 25-21)

#3 Greybull 3 Shoshoni 1 (13-25, 25-23, 25-15, 26-24)

Glenrock 3 #4 Southeast 1 (25-20, 25-17, 22-25, 25-13)

#5 Sundance 3 Tongue River 1 (25-10, 23-25, 25-17, 25-14)

Lusk 3 Burns 2 (19-25, 25-21, 19-25, 25-22, 15-13)

Lovell 3 Rocky Mountain 1 (22-25, 25-20, 25-14, 25-18)

Big Piney 3 Wind River 1 (18-25, 25-12, 25-21, 25-9)

Kemmerer 3 Wyoming Indian 0 (26-24, 25-18, 25-19)

Kemmerer 3 Wind River 0 (25-21, 25-8, 26-24)

Big Piney 3 Wyoming Indian 0 (25-14, 25-21, 25-17)

Class 1A:

#2 Farson-Eden 3 Saratoga 0 (25-22, 25-20, 25-20)

#3 Little Snake River 3 Manila, UT 0 (25-9, 25-6, 25-18)

Glendo vs. TBA (at Wheatland)

Rock River 3 H.E.M. 1 (20-25, 25-18, 25-10, 25-16)

Burlington 3 Dubois 1 (25-23, 25-19, 17-25, 25-22)

Ten Sleep 3 Meeteetse 0 (25-15, 25-19, 26-24)

Inter-Class:

(#4 1A) Lingle-Ft. Laramie 3 (#2 2A) Pine Bluffs 0 (25-21, 25-23, 25-23)