In-State wrestling meets this weekend are scheduled to take place at Gillette, Worland, Wright and Kemmerer.

Campbell County at Natrona - Tuesday, December 12: Click here to see results

Laramie at Cheyenne East - Tuesday, December 12: Click here to see results

Kelly Walsh at Cheyenne South - Tuesday, December 12:

Wheatland at Gering, NE - Tuesday, December 12: Click here to see results

Lyman at Pinedale - Tuesday, December 12: Click here to see results

Lyman vs. Big Piney at Pinedale - Tuesday, December 12:

Big Piney at Pinedale - Tuesday, December 12:

Star Valley at Rock Springs - Wednesday, December 13: Click here to see results

Mountain View at Rawlins - Wednesday, December 13:

Morgan, UT at Evanston - Wednesday, December 13: Click here to see results

Montpelier, ID Bear Lake at Evanston - Wednesday, December 13: Click here to see results

Green River at Rifle, CO - Thursday, December 14: Click here to see results

Scottsbluff, NE at Douglas - Thursday, December 14: Click here to see results

Newcastle/Upton at Buffalo - Thursday, December 14: Click here to see results

Riverton at Worland - Thursday, December 14: Click here to see results

Thermopolis vs. Greybull/Riverside (at Riverside) - Thursday, December 14:

Kemmerer at Lyman - Thursday, December 14: Click here to see results

Big Piney at Randolph, UT Rich County - Thursday, December 14: Click here to see results

Saratoga, Rawlins JV and Laramie JV at H.E.M. - Thursday, December 14:

Wind River at Kemmerer - Friday, December 15:

Cheyenne East JV vs. Burns/Pine Bluffs (at Burns) - Friday, December 15: Click here to see results

 

Pat Weede Memorial Invitational at Gillette - December 15-16:

Teams Participating: Campbell County, Thunder Basin, Natrona, Moorcroft

 

Battle In the Big Horns at Worland - December 15-16:

Teams Participating: Worland, Thermopolis, Sheridan, Rock Springs, Newcastle/Upton, Douglas, Wheatland, Buffalo, Cody, Powell, Riverton, Lander, Pinedale, Glenrock, Lovell

 

Kemmerer Invitational - December 16:

Teams Participating: Kemmerer, Jackson, Lyman, Mountain View, Wind River, Big Piney, Dubois, Cokeville

 

Christmas Duals at Wright - December 16:

Pool A (Wright, Lusk, Belle Fourche, SD, Kelly Walsh JV, Torrington JV): Click here to see results

Pool B (Southeast, Sundance, Greybull/Riversde, Natrona JV, Moorcroft JV) : Click here to see results

 

Northern Colorado Christmas Tournament at Loveland, CO - December 15-16:

Wyoming Teams Participating: Laramie, Cheyenne Central, Cheyenne South, Kelly Walsh, Torrington, Rawlins, Saratoga

 

Flatwater Fracas at Grand Island, NE - December 15-16:

Wyoming Teams Participating: Cheyenne East

 

Warrior Classic at Grand Junction, CO - December 15-16:

Wyoming Teams Participating: Green River

 

Viewmont Invitational at Bountiful, UT - December 15-16:

Wyoming Teams Participating: Evanston

 

Jody Warren Duals at Pleasant View, UT - December 15-16:

Wyoming Teams Participating: Star Valley

 

Bridgeport/Sidney Invitational at Bridgeport, NE - December 16:

Wyoming Teams Participating: Burns/Pine Bluffs

 

Huntley Project Invitational at Worden, MT - December 16:

Wyoming Teams Participating: Rocky Mountain

 

Holiday Extravaganza at Hot Springs, SD - December 15-16:

Wyoming Teams Participating: Lingle-Ft. Laramie

 

West Grand Invitational at Kremmling, CO - December 16:

Wyoming Teams Participating: H.E.M., Saratoga