Records below are for games played through Sunday, March 6th. This includes regional and state tournament games.

4A East: (Conference record listed first, then overall record)

Sheridan 7-3, 20-4

Gillette 7-3, 17-7

Laramie 6-4, 19-6

East 6-4, 19-8

Central 4-6, 18-8

Kelly Walsh 0-10, 4-21

4A West: (Conference record listed first, then overall record)

Natrona 9-1, 17-7

Star Valley 7-3, 14-10

Rock Springs 7-3, 13-13

Evanston 5-5, 13-12

Green River 2-8, 3-19

Riverton 0-10, 1-23

3A East: (Conference record listed first, then overall record)

Douglas 16-0, 25-3

Wheatland 12-4, 21-6

Torrington 11-5, 17-11

Buffalo 10-6, 18-8

Thermopolis 7-8, 10-16

Glenrock 7-9, 11-15

Rawlins 6-10, 10-15

Newcastle 2-14, 5-22

South 0-15, 2-21

3A West: (Conference record listed first, then overall record)

Mountain View 13-1, 24-2

Cody 12-2, 21-6

Worland 8-6, 14-13

Powell 7-7, 12-13

Lander 7-7, 12-14

Lyman 5-9, 9-15

Jackson 4-10, 8-17

Pinedale 0-13, 4-18

2A Northeast: (Conference record listed first, then overall record)

Tongue River 7-1, 19-8

Big Horn 7-1, 24-5

Wright 4-4, 12-14

Sundance 2-6, 6-17

Moorcroft 0-8, 5-17

2A Southeast: (Conference record listed first, then overall record)

Pine Bluffs 7-1, 15-9

Burns 5-3, 21-6

Southeast 5-3, 13-10

Lingle-Ft. Laramie 2-6, 10-17

Lusk 1-7, 5-18

2A Northwest: (Conference record listed first, then overall record)

Lovell 8-0, 24-3

Rocky Mountain 6-2, 21-6

Shoshoni 4-4, 14-10

Greybull 1-7, 10-19

Riverside 1-7, 3-17

2A Southwest:

Wyoming Indian 8-0, 22-7

Kemmerer 5-3, 7-18

Wind River 4-4, 7-17

Big Piney 3-5, 4-22

Saratoga 0-8, 3-18

1A Northeast:

Kaycee 6-0, 23-5

Arvada-Clearmont 3-3, 7-11

Upton 2-4, 12-15

Hulett 1-5, 3-16

1A Southeast:

Chugwater 15-10

Guernsey 14-12

Rock River 5-17

Midwest 6-18

1A Northwest:

Burlington 6-0, 17-8

Meeteetse 3-3, 14-6

St. Stephens 2-4, 14-10

Dubois 1-5, 2-17

1A Southwest:

Little Snake River 8-0, 26-3

Cokeville 6-2, 19-8

Farson-Eden 4-4, 13-9

Encampment 2-6, 10-13

H.E.M. 0-8, 0-21