Tuesday, Sept. 20
#2 Laramie 3, Cheyenne East 2 (25-17, 15-25, 25-27, 27-25, 15-10)
Cheyenne South 0, #1 Kelly Walsh 3
Evanston 3, #3 Rock Springs 1 (13-25, 25-19, 25-22, 26-24)
Pinedale 1, Jackson Hole 3 (21-25, 25-17, 24-26, 21-25)
Wheatland 2, Glenrock 3 (25-15, 10-25, 22-25, 25-17, 14-16)
#1 Douglas 3, #5 Torrington 1 (20-25, 25-20, 25-15, 25-23)
#3 Cody 3, Lovell 1 (23-25, 25-20, 25-18, 25-17)
#1 Wright 3, Sundance 1 (25-18, 25-22, 23-25, 25-12)
Big Piney 3, Kemmerer 0 (25-15, 25-23, 25-18)
Shoshoni 3, Greybull 1 (25-23, 23-25, 26-24, 25-23)
#4 Guernsey-Sunrise 3, Niobrara County 0 (25-23, 25-18, 25-11)

Thursday, Sept. 22
Cheyenne East 3, Cheyenne South 0 (25-15, 25-13, 25-20)
Cheyenne Central 3, Riverton 2 (12-25, 25-17, 18-25, 25-12, 15-12)
Evanston 3, Green River 1 (25-20, 22-25, 25-23, 25-16)
Jackson Hole @ Mountain View
Glenrock 3, Buffalo 1 (25-22, 25-15, 24-26, 25-21)
#1 Wright 3, #5 Tongue River 0 (25-11, 25-11, 25-6)
Southeast 1, Lingle-Ft. Laramie 3
Riverside 2, #1 Burlington 3 (27-25, 14-25, 25-20, 17-25, 14-16)
Kaycee 3, Arvada-Clearmont 0 (25-19, 25-11, 25-13)

Friday, Sept 23
Evanston @ Star Valley
Glenrock 3, Worland 0 (28-26, 25-23-25-17)
#2 Lander Valley 3, Jackson Hole 0 (25-22, 25-18, 25-22)
Wind River 2, Shoshoni 3 (26-24, 18-25, 26-24, 15-25, 8-15)
Southeast 0, #4 Pine Bluffs 3 (23-25, 23-25, 20-25)
Lingle-Ft. Laramie 3, Niobrara County 1 (13-25, 25-21, 25-12, 25-23)
Rocky Mountain @ Greybull
Saratoga 3, Wyoming Indian 0 (25-9, 25-16, 25-10)
H.E.M. 3, Encampment 0 (25-23, 14-25, 26-24, 26-24)
Cokeville 3, Big Piney 0 (25-20, 25-10, 25-22)

Casper Invite
-Pool A
#4 Campbell County vs. Cheyenne Central
Green River vs. #4 Wheatland
#4 Campbell County vs. Green River
#4 Wheatland vs. Cheyenne Central
#4 Campbell County vs. #4 Wheatland
Green River vs. Cheyenne Central
-Pool B
Rawlins vs. Kaycee
#2 Laramie 2, Cheyenne East 0 (25-16, 25-22)
Rawlins 0, #2 Laramie 2 (13-25, 13-25)
Cheyenne East vs. Kaycee
Rawlins vs. Cheyenne East
#2 Laramie 2, Kaycee 0 (25-15, 25-13)
-Pool C
Natrona vs. #3 Cody
#1 Douglas vs. #3 Rock Springs
Natrona vs. #1 Douglas
#3 Rock Springs vs. #3 Cody
Natrona vs. #3 Rock Springs
#1 Douglas vs. #3 Cody
-Pool D
#1 Kelly Walsh vs. Riverton
#2 Big Horn 1, #5 Sheridan 2 (25-19, 16-25, 13-15)
#1 Kelly Walsh 2, #2 Big Horn 0 (25-6, 25-22)
#5 Sheridan vs. Riverton
#1 Kelly Walsh vs. #5 Sheridan
#2 Big Horn 0, Riverton 2 (11-25, 23-25)

Mountain View @ Bonneville Tournament (Idaho Falls, ID)

Saturday, Sept. 24
Lyman 0, Star Valley 3 (16-25, 23-25, 10-25)
Buffalo 1, Newcastle 3 (25-19, 18-25, 20-25, 22-25)
Thermopolis 3, Rocky Mountain 1 (25-10, 25-18, 19-25, 25-21)
Niobrara County 3, Saratoga 1 (17-25, 25-20, 25-10, 25-22)
Sundance 3, Tongue River 1 (25-22, 25-20, 24-26, 25-14)
Kemmerer 1, Shoshoni 3 (16-25, 15-25, 26-24, 15-25)
#1 Burlington 3, Dubois 1 (25-27, 25-29, 25-16, 25-12)
Arvada-Clearmont 3, Meeteetse 1 (25-27, 25-20, 25-19, 25-19)

Casper Invite (Bracket Play)
-Gold Bracket
Central 1, Riverton 2 (25-24, 19-25, 13-15)
Wheatland 0, Laramie 2 (20-25, 19-25)
Central 0, Wheatland 2 (24-25, 24-25)
Kelly Walsh 2, Douglas 0 (25-18, 25-17)
East 2, Cody 1 (25-13, 14-25, 15-13)
Douglas 1, Cody 2 (16-25, 25-20, 11-15)
Riverton 2, Laramie 1 (21-25, 25-20, 15-10) Semifinal
Kelly Walsh 2, East 1 (25-16, 23-25, 15-13) Semifinal
Riverton 1, Kelly Walsh 2 (27-25, 10-25, 12-15) Championship
-Silver Bracket
Natrona 2, Green River 0 (25-24, 25-20)
Big Horn 1, Campbell Co. 2 (25-21, 14-25, 15-17)
Green River 1, Big Horn 2 (24-25, 25-21, 13-15)
Sheridan 2, Rawlins 0 (25-19, 25-20)
Kaycee 0, Rock Springs 2 (18-25, 15-25)
Rawlins 2, Kaycee 1 (25-18, 14-25, 15-11)
Natrona 1, Campbell Co. 2 (19-25, 25-21, 8-15) Semifinal
Sheridan 0, Rock Springs 2 (23-25, 20-25) Semifinal
Campbell Co, 2, Rock Springs 1 (25-15, 26-28, 15-7) Championship

#4 Pine Bluffs @ Potter-Dix Invite
Pine Bluffs 2, Peetz Co, 0 (25-22, 25-20)
Pine Bluffs 2, Burns 0 (25-23, 25-9)
Pine Bluffs 2, Leyton 0 (25-22, 25-18) Championship

Mountain View @ Bonneville Tournament (Idaho Falls, ID)