Records posted are for games played up to February 13th.

4A East: (Conference record listed first, then overall record)

Sheridan 6-1, 18-1

Gillette 5-2, 15-4

Laramie 4-3, 15-4

Central 3-3, 17-4

East 2-4, 12-8

Kelly Walsh 0-7, 4-16

4A West: (Conference record listed first, then overall record)

Natrona 6-1, 11-7

Rock Springs 5-1, 9-10

Star Valley 4-3, 10-9

Evanston 4-3, 11-8

Green River 1-5, 2-15

Riverton 0-7, 1-19

3A East: (Conference record listed first, then overall record)

Douglas 13-0, 19-2

Wheatland 10-3, 16-5

Buffalo 8-4, 14-5

Torrington 7-4, 11-8

Glenrock 6-6, 10-10

Thermopolis 4-8, 6-14

Rawlins 4-8, 7-11

Newcastle 2-10, 4-16

South 0-11, 2-16

3A West: (Conference record listed first, then overall record)

Mountain View 10-1, 18-2

Cody 9-2, 16-5

Worland 7-4, 11-9

Powell 6-5, 8-10

Lander 6-5, 10-10

Jackson 3-8, 6-13

Lyman 3-8, 7-12

Pinedale 0-10, 4-13

2A Northeast: (Conference record listed first, then overall record)

Big Horn 6-1, 19-2

Tongue River 6-1, 13-6

Wright 4-4, 10-12

Sundance 1-4, 4-13

Moorcroft 0-7, 5-13

2A Southeast: (Conference record listed first, then overall record)

Pine Bluffs 5-1, 13-6

Burns 5-2, 16-3

Southeast 4-2, 11-7

Lingle-Ft. Laramie 2-5, 7-11

Lusk 1-7, 5-15

2A Northwest: (Conference record listed first, then overall record)

Lovell 6-0, 16-3

Rocky Mountain 6-1, 16-3

Shoshoni 3-3, 12-7

Riverside 1-6, 3-14

Greybull 1-7, 7-14

2A Southwest:

Wyoming Indian 7-0, 17-4 (Clinched 1st place)

Wind River 4-3, 7-14

Kemmerer 4-3, 5-16

Big Piney 3-4, 3-18

Saratoga 0-8, 3-16

1A Northeast:

Kaycee 6-0, 17-3 (Clinched 1st place)

Arvada-Clearmont 2-3, 4-9

Upton 2-4, 7-12

Hulett 1-4, 3-12

1A Southeast:

Chugwater 12-5

Guernsey 9-9

Rock River 5-13

Midwest 4-15

1A Northwest:

Burlington 6-0, 12-5 (Clinched 1st place)

St. Stephens 2-3, 10-7

Meeteetse 1-3, 11-4

Dubois 1-4, 1-14

1A Southwest:

Little Snake River 8-0, 18-2 (Clinched 1st place)

Cokeville 4-2, 12-7

Farson-Eden 2-4, 9-7

Encampment 2-4, 10-9

H.E.M. 0-6, 0-18