The standings have been updated to reflect cross-over quadrant and conference games from last week.

Teams are listed by their conference record first. If teams have the same league mark, they are listed alphabetically.

4A Northwest: (Overall Record, followed by Quadrant Record)

Kelly Walsh 10-6, 2-1

Cody 6-10, 2-1

Rock Springs 6-12, 2-1

Riverton 4-13, 0-3

4A Southwest: (Overall Record, followed by Quadrant Record)

Evanston 7-12, 3-0

Star Valley 10-7, 2-1

Green River 5-12, 1-2

Jackson 0-17, 0-3

4A Northeast: (Overall Record, followed by Quadrant Record)

Sheridan 11-6, 3-0

Thunder Basin 13-6, 2-1

Campbell County 8-10, 1-2

Natrona County 5-11, 0-3

4A Southeast: (Overall Record, followed by Quadrant Record)

Cheyenne Central 16-1, 3-0

Cheyenne East 15-5, 2-1

Laramie 10-7, 1-2

Cheyenne South 7-11, 0-3

3A Northwest: (Overall Record, followed by Quadrant Record)

Worland 20-0, 4-0

Lander 16-3, 2-1

Powell 8-7, 1-3

Lovell 4-12, 0-3

3A Southwest: (Overall Record, followed by Quadrant Record)

Mountain View 12-5, 3-0

Big Piney 12-5, 2-1

Lyman 8-11, 1-2

Pinedale 5-12, 0-3

3A Northeast: (Overall Record, followed by Quadrant Record)

Buffalo 12-6, 2-1

Thermopolis 7-10, 2-1

Douglas 7-12, 2-1

Newcastle 2-12, 0-3

3A Southeast: (Overall Record, followed by Quadrant Record)

Wheatland 15-2, 3-0

Rawlins 11-6, 2-1

Torrington 6-10, 1-2

Burns 2-16, 0-3

2A Northwest: (Overall Record, followed by Quadrant Record)

Rocky Mountain 16-3, 5-0

Tongue River 10-9, 3-2

Greybull 7-12, 2-3

Riverside 1-17, 0-5

2A Southwest: (Overall Record, followed by Quadrant Record)

Wyoming Indian 16-5, 5-0

Kemmerer 7-13, 4-1

Shoshoni 6-12, 1-4

Wind River 8-13, 0-5

2A Northeast: (Overall Record, followed by Quadrant Record)

Big Horn 12-7, 4-1

Sundance 16-3, 4-1

Moorcroft 6-15, 2-3

Wright 1-20, 0-5

2A Southeast: (Overall Record, followed by Quadrant Record)

Pine Bluffs 12-6, 5-0

Southeast 14-6, 3-2

Lusk 8-12, 1-4

Glenrock 5-13, 1-4

1A Northwest: (Overall Record, followed by Quadrant Record)

St. Stephens 18-2, 7-0

Meeteetse 11-9, 4-3

Burlington 7-11, 3-3

Dubois 10-11, 3-4

Ten Sleep 4-15, 0-7

1A Southwest: (Overall Record, followed by Quadrant Record)

Encampment 17-1, 7-1

Saratoga 14-3, 4-3

Farson-Eden 12-7, 3-4

Little Snake River 11-8, 2-4

Cokeville 8-10, 1-5

1A Northeast: (Overall Record, followed by Quadrant Record)

Upton 18-1, 8-0

Kaycee 15-5, 7-2

Hulett 10-7, 5-3

NSI Academy 4-7, 3-4

Arvada-Clearmont 3-15, 1-6

Midwest 0-19, 0-9

1A Southeast: (Overall Record, do not play Quadrant games)

H.E.M. 11-3

Lingle-Ft. Laramie 13-5

Guernsey-Sunrise 6-10

Rock River 3-15

Glendo 0-11

Enter your number to get our free mobile app