March Madness is 1 month away.

Tuesday, January 29:

Class 3A:

#2 Lander 65 Worland 59

Class 2A:

Mitchell, NE 75 Southeast 58

Class 1A:

#5 Saratoga 83 H.E.M. 77 OT

Thursday, January 31:

Class 4A:

Green River 83 Rock Springs 51

Class 3A:

#2 Lander 54 Lyman 44

Class 2A:

#3 Big Horn 83 Tongue River 48

Greybull 46 Shoshoni 38

Class 1A:

#1 Farson-Eden 71 #5 Saratoga 46

#2 Encampment 60 #4 Cokeville 56

#3 Upton 64 Normative Services 31

Inter-Class:

2A Southeast 47 1A Lingle-Ft. Laramie 36

Friday, February 1:

Class 4A:

#1 Sheridan 73 #4 Cheyenne Central 56

#2 Cheyenne East 77 Natrona 51

#3 Kelly Walsh 71 Evanston 58

#5 Thunder Basin 69 Cheyenne South 48

Campbell County 66 Laramie 57

Riverton 61 Jackson 57

Star Valley 64 Cody 34

Class 3A:

#3 Rawlins 61 #5 Douglas 54

Newcastle 59 #4 Torrington 53

Worland 53 Thermopolis 35

Pinedale 55 Powell 46

Big Piney 50 Lovell 31

Class 2A:

#2 Wyoming Indian 86 Greybull 63

Southeast 63 Moorcroft 36

Sundance 62 Tongue River 44

Class 1A:

#1 Farson-Eden 66 St. Stephens 46

#3 Upton 72 Kaycee 53

#4 Cokeville 53 Little Snake River 50

Normative Services 65 Arvada-Clearmont 40

Hulett 76 Midwest 42

Rock River 2 Guernsey-Sunrise 0 Forfeit

H.E.M. 72 Dubois 35

Burlington 63 Ten Sleep 21

Inter-Class:

(#1 3A) Buffalo 68 (#3 2A) Big Horn 62

(#1 2A) Pine Bluffs 65 3A Burns 28

3A Mountain View 65 2A Kemmerer 37

1A Lingle-Ft. Laramie 54 2A Lusk 47

1A Meeteetse 52 2A Riverside 45

Saturday, February 2:

Class 4A:

#1 Sheridan 86 #2 Cheyenne East 57

#3 Kelly Walsh 64 Green River 52

#4 Cheyenne Central 53 Natrona 42

#5 Thunder Basin 50 Laramie 34

Campbell County 66 Cheyenne South 44

Evanston 53 Rock Springs 43

Star Valley 57 Riverton 56

Jackson 75 Cody 61

Class 3A:

#1 Buffalo 61 #4 Torrington 47

#2 Lander 50 Mountain View 41

#5 Douglas 50 Burns 38

Gering, NE 46 Wheatland 37

Big Piney 48 Powell 38

Lovell 57 Pinedale 56

Class 2A:

#2 Wyoming Indian 81 #5 Rocky Mountain 48

Wind River 72 #4 Wright 65

#4 Wright 79 Shoshoni 37

Glenrock 69 Shoshoni 35

Glenrock 62 Wind River 52

Lusk 74 Moorcroft 41

Class 1A:

#1 Farson-Eden 55 Little Snake River 44 - Lain Mitchelson (FE) - 33 points

#2 Encampment 74 H.E.M. 41

Midwest 36 Arvada-Clearmont 30

Kaycee 64 Hulett 49

Meeteetse 46 Ten Sleep 44

St. Stephens 74 Dubois 65

Inter-Class:

3A Newcastle 66 (#3 2A) Big Horn 64

1A Burlington 58 2A Riverside 17