The pace of the regular season is going to pick up, because there's less than 2 months until the post-season.

Monday, January 7:

Class 1A:

Harrison, NE Sioux County 47 Guernsey-Sunrise 43

Normative Services at Moorcroft JV - 5:30pm

Tuesday, January 8:

Class 2A:

#2 Wright 71 #5 Glenrock 55

Class 1A:

Cheyenne East Sophomores 60 Rock River 47

H.E.M. 46 Rawlins JV 42

Greybull JV 51 Ten Sleep 33

Thursday, January 10:

Class 4A:

#5 Cheyenne Central 72 Denver, CO Regis F. Groff 17

Class 3A:

Torrington 70 Mitchell, NE 53

Class 2A:

Hot Springs, SD 60 Moorcroft 27

Class 1A:

#3 Cokeville 58 Bancroft, ID North Gem 50

#4 Upton 62 Newell, SD 54

Crawford, NE 49 Guernsey-Sunrise 35

Inter-Class:

4A Green River 74 (#3 3A) Worland 54

4A Star Valley 60 3A Mountain View 53

2A Southeast 49 1A Lingle-Ft. Laramie 40

Friday, January 11:

Class 4A:

Billings, MT West 58 #1 Sheridan 41

#2 Cheyenne East 71 Scottsbluff, NE 60

Campbell County 62 Rapid City, SD Central 59

Jackson 78 Driggs, ID Teton 75

Class 3A:

#1 Buffalo 48 Wheatland 46

#4 Douglas 59 Torrington 54

Newcastle 55 Burns 32

Class 2A:

#1 Pine Bluffs 86 Ft. Collins, CO Front Range Baptist 67

#2 Wright 69 Tongue River 46

Edgemont, SD 66 Moorcroft 51

Class 1A:

#2 Farson-Eden 54 Little Snake River 43

Grace, ID 53 #3 Cokeville 41

#4 Upton 47 Faith, SD 45

Kaycee 95 Hulett 63

St. Stephens 74 Cody Freshmen 54

Saratoga 67 Walden, CO North Park 49

Little 6 Invitational at Arvada-Clearmont:

Buffalo JV 57 Midwest 31

Rock River 57 Arvada-Clearmont 45

Dubois 63 Midwest 29

Meeteetse 39 Rock River 15

Dubois 60 Arvada-Clearmont 31

Inter-Class:

4A Laramie 62 (#5 3A) Rawlins 42

(#4 4A) Thunder Basin 72 3A Lyman 37

3A Mountain View 64 4A Evanston 59 OT

3A Pinedale 86 2A Kemmerer 39

2A Sundance 57 1A Normative Services 30

1A Lingle-Ft. Laramie 58 2A Lusk 52

Big Horn Basin Shootout at Worland/Thermopolis:

(#3 2A) Wyoming Indian 73 (#5 1A) Burlington 54

2A Greybull 78 1A Ten Sleep 35

(#3 3A) Worland 67 2A Shoshoni 24

3A Thermopolis 49 2A Riverside 22

(#3 2A) Wyoming Indian 72 3A Powell 52

2A Wind River 77 1A Ten Sleep 21

2A Rocky Mountain 69 2A Shoshoni 39

3A Lovell 65 2A Riverside 17

3A Powell 71 (#5 1A) Burlington 43

2A Wind River 60 2A Greybull 53

2A Rocky Mountain 60 (#3 3A) Worland 57

3A Lovell 42 3A Thermopolis 31

Saturday, January 12:

Class 4A:

#1 Sheridan 70 #3 Kelly Walsh 57

Star Valley 53 #4 Thunder Basin 50

#5 Cheyenne Central 67 Scottsbluff, NE 47

Laramie 78 Rock Springs 52

Campbell County 71 Rapid City, SD Stevens 64

Riverton 57 Cody 53

Class 3A:

#1 Buffalo 71 Burns 39

#5 Rawlins 61 Newcastle 39

Class 2A:

#2 Wright 63 Belle Fourche, SD 52

#4 Big Horn 78 Tongue River 44

New Underwood, SD 46 Moorcroft 23

Hill City, SD 54 Sundance 51

Cheyenne East JV 79 Southeast 60

Class 1A:

#1 Encampment 62 Little Snake River 56

#4 Upton 69 Hot Springs, SD 63

Hulett 80 Guernsey-Sunrise 53

Little 6 Invitational at Arvada-Clearmont:

Meeteetse 71 Arvada-Clearmont 37

Meeteetse 28 Midwest 25

Buffalo JV 75 Dubois 35

Rock River vs. Buffalo JV - 8pm

Inter-Class:

4A Evanston 58 3A Lyman 25

3A Big Piney 57 4A Jackson 53

(#5 2A) Glenrock 43 3A Wheatland 40

(#2 1A) Farson-Eden 65 2A Kemmerer 42

Big Horn Basin Shootout at Worland/Thermopolis:

(#5 1A) Burlington 41 2A Shoshoni 31

2A Riverside 49 1A Ten Sleep 27

(#3 2A) Wyoming Indian 75 2A Rocky Mountain 73

2A Wind River 49 2A Lovell 37

(#3 3A) Worland 66 3A Powell 59 (Non-Quadrant Game)

3A Thermopolis 48 2A Greybull 33

(#3 2A) Wyoming Indian 70 2A Wind River 62 1st Place (Non-Quadrant Game)