The regular season has ended for 2A and 1A teams.

Here are the standings for games played up to and including February 17th, 2019.

Some scores are missing.

Standings will be updated when the missing scores are reported in.

4A Northeast: (Quadrant Record listed first, then Overall Record)

Sheridan 5-0, 18-1

Thunder Basin 2-3, 13-8

Campbell County 2-3, 11-9

Natrona 1-4, 6-11

 

4A Southeast: (Quadrant Record listed first, then Overall Record)

Cheyenne East 5-0, 18-2

Cheyenne Central 4-1, 15-5

Laramie 1-4, 7-12

Cheyenne South 0-5, 3-17

 

4A Northwest: (Quadrant Record listed first, then Overall Record)

Kelly Walsh 5-0, 15-3

Rock Springs 2-3, 6-13

Riverton 2-3, 4-16

Cody 1-4, 2-15

 

4A Southwest: (Quadrant Record listed first, then Overall Record)

Evanston 4-1, 11-9

Star Valley 3-1, 12-7

Green River 2-3, 11-8

Jackson 0-4, 7-11

 

3A Northeast: (Quadrant Record listed first, then Overall Record)

Buffalo 4-1, 16-3

Newcastle 2-2, 9-7

Douglas 2-2, 14-5

Thermopolis 0-3, 4-15

 

3A Southeast: (Quadrant Record listed first, then Overall Record)

Rawlins 4-1, 14-6

Torrington 4-1, 10-8

Wheatland 2-3, 7-12

Burns 0-5, 2-18

 

3A Northwest: (Quadrant Record listed first, then Overall Record)

Lander 5-0, 17-4

Powell 3-2, 7-10

Worland 2-3, 9-10

Lovell 0-5, 7-13

 

3A Southwest: (Quadrant Record listed first, then Overall Record)

Pinedale 4-1, 13-7

Mountain View 3-2, 11-9

Big Piney 2-3, 9-11

Lyman 1-4, 4-16

 

2A Northeast: (Quadrant Record listed first, then Overall Record)

Big Horn 6-0, 16-5

Wright 4-2, 17-4

Sundance 2-4, 12-9

Moorcroft 0-6, 2-20

 

2A Southeast: (Quadrant Record listed first, then Overall Record)

Pine Bluffs 6-0, 19-1

Glenrock 4-2, 17-5

Southeast 2-4, 7-12

Lusk 0-6, 7-16

 

2A Northwest: (Quadrant Record listed first, then Overall Record)

Rocky Mountain 6-0, 16-5

Tongue River 3-3, 7-14

Greybull 2-4, 6-15

Riverside 1-5, 4-16

 

2A Southwest: (Quadrant Record listed first, then Overall Record)

Wyoming Indian 6-0, 19-4

Wind River 4-2, 12-9

Kemmerer 2-4, 2-20

Shoshoni 0-6, 3-19

 

1A Northeast: (Quadrant Record listed first, then Overall Record)

The 6th place team at the end of the regular season, is not invited to the regional tournament.

Upton 10-0, 20-1

Kaycee 8-2, 13-8

Hulett 6-4, 9-11

Normative Services 3-6, 3-10 (2 scores missing)

Midwest 2-7, 3-17 (1 score missing)

Arvada-Clearmont 0-10, 1-20

 

1A Southeast:

Lingle-Ft. Laramie 12-8

H.E.M. 11-7

Rock River 6-13 (3 scores missing)

Guernsey-Sunrise 4-14

 

1A Northwest: (Quadrant Record listed first, then Overall Record)

Burlington 8-0, 15-4

St. Stephens 6-2, 14-6

Meeteetse 4-3, 8-12

Ten Sleep 1-7, 3-16

Dubois 1-7, 4-19

 

1A Southwest: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Encampment 7-1, 19-1

Farson-Eden 6-2, 19-4

Cokeville 3-5, 14-7

Saratoga 2-6, 10-9

Little Snake River 2-6, 11-10