One week remains before the post-season.

Here are the standings for games played up to and including October 18th.

Click here to see scores from October 13-17.

A number of scores are missing.

Click on various team names, to go their respective page, so you can see their schedule.

4A East: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Cheyenne East 8-0, 26-1

Gillette 7-2, 21-9

Sheridan 5-4, 11-18

Laramie 4-4, 11-15

Cheyenne Central 1-7, 5-20

Cheyenne South 0-8, 1-19

 

4A West: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Evanston 6-2, 18-6

Green River 6-2, 17-8

Natrona 6-3, 20-10

Kelly Walsh 6-3, 22-9

Riverton 1-7, 11-16

Rock Springs 0-8, 9-17

 

3A Northeast: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Buffalo 2-2, 17-6

Worland 2-2, 15-8

Douglas 2-2, 15-13

Newcastle 2-2, 11-13

 

3A Southeast: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Glenrock 4-0, 8-14

Rawlins 3-1, 19-8

Wheatland 1-3, 6-17

Torrington 0-4, 7-16

 

3A Northwest: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Cody 3-2, 13-12 (scores missing)

Powell 3-2, 9-14

Lovell 2-2, 19-7

Lander 1-3, 1-22 (scores missing)

 

3A Southwest: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Star Valley 5-0, 14-7 (scores missing)

Jackson 4-2, 19-6

Mountain View 1-4, 10-13

Pinedale 0-4, 5-13 (scores missing)

 

2A Northeast: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Wright 7-0, 26-1

Big Horn 4-1, 14-11

Sundance 3-3, 13-13

Tongue River 1-5, 10-17

Moorcroft 0-6, 4-20

 

2A Southeast: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Pine Bluffs 6-0, 12-8

Southeast 4-2, 15-5

Saratoga 3-3, 11-8

Burns 2-5, 5-15

Lusk 1-6, 4-18

 

2A Northwest: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Shoshoni 6-0, 17-4

Thermopolis 4-2, 7-15

Greybull 4-3, 16-9

Riverside 2-4, 4-16

Rocky Mountain 0-7, 1-22

 

2A Southwest: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Lyman 6-0, 18-3

Kemmerer 5-1, 13-8

Wind River 3-3, 11-9

Big Piney 1-5, 6-12

Wyoming Indian 0-6, 5-13

 

1A Northeast: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Kaycee 6-0, 20-4

Upton 5-2, 13-10

Hulett 3-3. 9-13

Midwest 2-5, 5-17

Arvada-Clearmont 0-6, 0-20

 

1A Southeast:

Lingle-Ft. Laramie 14-6

Rock River 11-6

H.E.M. 10-8

Glendo 7-6

Guernsey-Sunrise 6-15

 

1A Northwest: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Burlington 8-0, 13-9

Meeteetse 3-2, 7-12 (scores missing)

Dubois 3-3, 9-9

Ten Sleep 1-5, 5-13 (scores missing)

St. Stephens 0-5, 0-12

 

1A Southwest: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Encampment 5-0, 19-1

Little Snake River 2-2, 14-5

Cokeville 1-2, 12-12

Farson-Eden 0-4, 7-12