Some teams have already reached the maximum number of tournaments/invitationals that they can play in, so the rest of their schedules is all one-on-one matchups.

Here are the standings for games played up to and including September 20th.

Click here to see scores from September 15-19.

A number of scores are missing.

Click on various team names, to go their respective page, so you can see their schedule.

4A East: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Cheyenne East 3-0, 14-1

Gillette 3-1, 12-4

Sheridan 3-1, 5-10

Laramie 0-2, 4-10

Cheyenne South 0-2, 1-13

Cheyenne Central 0-3, 0-9

 

4A West: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Green River 3-0, 11-4

Kelly Walsh 3-1, 11-4

Natrona 3-1, 10-5

Riverton 1-2, 8-7

Evanston 0-2, 12-5

Rock Springs 0-4, 6-9

 

3A Northeast: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Buffalo 2-0, 12-3

Newcastle 1-1, 6-10

Worland 1-1, 10-5

Douglas 0-2, 9-8

 

3A Southeast: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Rawlins 2-0, 12-4

Glenrock 1-0, 4-11

Torrington 0-1, 7-9

Wheatland 0-2, 5-7

 

3A Northwest: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Cody 1-0, 10-5 (scores missing)

Powell 1-1, 5-9

Lander 0-0, 0-8 (scores missing)

Lovell 0-1, 14-3

 

3A Southwest: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Jackson 1-0, 11-4

Star Valley 1-0, 4-7 (scores missing)

Mountain View 1-1, 7-7

Pinedale 0-2, 3-6 (scores missing)

 

2A Northeast: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Big Horn 2-0, 8-4

Wright 1-0, 19-1

Sundance 1-0, 10-9

Tongue River 0-2, 5-12

Moorcroft 0-2, 1-10

 

2A Southeast: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Pine Bluffs 3-0, 5-6

Saratoga 1-0, 7-4

Lusk 0-0, 3-11

Southeast 0-2, 10-4

Burns 0-2, 2-9

 

2A Northwest: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Greybull 1-0, 9-5

Thermopolis 1-0, 4-12

Riverside 1-0, 1-8

Shoshoni 0-0, 9-4

Rocky Mountain 0-3, 0-15

 

2A Southwest:

Lyman 10-3

Wind River 8-5

Kemmerer 6-6

Big Piney 5-5

Wyoming Indian 4-7

 

1A Northeast: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Kaycee 2-0, 11-0

Hulett 2-0. 6-6

Upton 1-1, 8-5

Midwest 1-2, 3-7

Arvada-Clearmont 0-3, 0-9

 

1A Southeast:

Lingle-Ft. Laramie 11-3

H.E.M. 8-4

Rock River 6-4

Glendo 1-3

Guernsey-Sunrise 3-10

 

1A Northwest: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Dubois 2-0, 6-3

Burlington 2-0, 5-7

Meeteetse 0-1, 3-10

St. Stephens 0-1, 0-8

Ten Sleep 0-2, 2-9

 

1A Southwest: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Encampment 2-0, 10-1

Little Snake River 1-1, 8-2

Cokeville 0-0, 8-9

Farson-Eden 0-2, 5-6