Some teams already have their spot in the playoffs secure, making their game next week worthless.

Click here to see scores from week 7.

Click on various team names, to go their respective page, so you can see their schedule.

Standings will be updated when the Saturday score are reported in.

Scroll down for a poll question.

4A:

Cheyenne East 7-1

Natrona 7-1

Thunder Basin 7-1

Sheridan 6-2

Laramie 4-4

Rock Springs 3-5

Cheyenne Central 2-6

Kelly Walsh 2-6

Cheyenne South 2-6

Campbell County 0-8 (18-game losing streak)

 

3A East: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Torrington 4-0, 7-0

Douglas 3-1, 5-2

Lander 2-2, 3-4

Worland 2-2, 3-4

Rawlins 1-3, 2-5

Riverton 0-4, 0-7

 

3A West: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Star Valley 4-0, 6-1

Jackson 3-1, 6-1

Cody 2-2, 5-2

Evanston 2-2, 5-2

Green River 1-3, 2-5

Powell 0-4, 1-6

 

2A East: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Buffalo 5-0, 6-1

Glenrock 4-1, 5-2

Wheatland 4-2, 4-3

Burns 2-3, 4-3

Thermopolis 2-3, 2-5

Moorcroft 1-4, 3-4

Newcastle 0-5, 1-6

 

2A West: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Mountain View 5-0, 6-1

Greybull 4-1, 5-2

Big Piney 3-2, 4-3

Pinedale 3-3, 3-4

Kemmerer 2-3, 3-4

Lyman 1-4, 2-5

Lovell 0-5, 1-6

 

1A East: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Big Horn 5-0, 7-0

Upton-Sundance 5-1, 6-1

Pine Bluffs 3-2, 4-3

Lusk 2-3, 4-3

Wright 2-3, 3-4

Tongue River 1-4, 2-5

Southeast 0-5, 0-7

 

1A West: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Cokeville 4-0, 7-0

Wind River 3-1, 4-3

Shoshoni 2-2, 2-5

Rocky Mountain 2-2, 2-5

Wyoming Indian 1-3, 1-4

Saratoga 0-4, 0-7

 

6-Man East: (Conference Record listed first, then Overall Record)

H.E.M. 6-0, 7-0

Kaycee 5-1, 5-2

Guernsey-Sunrise 5-1, 5-2

Hulett 3-3, 4-3

Normative Services 3-3, 4-3

Lingle-Ft. Laramie 2-4, 3-4

Midwest 0-6, 1-6

Rock River 0-6, 0-6

 

6-Man West: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Farson-Eden 6-0, 7-0

Meeteetse 5-1, 5-2

Little Snake River 4-2, 5-2

Burlington 3-3, 4-3

Riverside 3-3, 3-4

St. Stephens 2-4, 2-5

Dubois 1-5, 1-6

Ten Sleep 0-6, 0-7